Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Középfokú végzettségű nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középfokú végzettségű nőként ne is álmodjak diplomás férfiról?

Figyelt kérdés
Sokaknak tetszem meg, de amint megtudják mivel foglalkozom,máris lankad az érdeklődésük. Mit tehetnék? Tanuljak tovább csak emiatt ?
2019. nov. 24. 11:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
96%
Mi a foglalkozásod?
2019. nov. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
83%
Ne csodálkozz, hogy a végzettséged alapján ítélnek meg, ha te is ez alapján keresel férfit...
2019. nov. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:

Ápolónő vagyok.

Nem ez alapján keresek, de valahogy több a diplomás férfi...

2019. nov. 24. 11:58
 4/61 anonim ***** válasza:
78%

"Tanuljak tovább csak emiatt ?"


Nem hiszem, hogy a középfokú végzettség a baj, hanem az, hogy finoman szólva nem te vagy a legélesebb kés a fiókban és ezen a megfelelési kényszered sem segít. Egyébként az eüsöket nem kedveli a többség, mert az van a fejükben, hogy egy ilyen emberrel lehetetlen családot tervezni, szar bér, szar időbeosztás, méltatlan az egész, ügyelet, a dolgozók szabadidejével szórakozás...

2019. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
91%
Az egészségügy területén (szakmán belül) keresel párt, kérdező? Mert akkor ne csodálkozz.
2019. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
88%
Ott a pont.. leírtad.. amint megtudják hogy “csak” egy ápoló vagy lankad az érdeklődés. Attól hogy valakinek nincs diplomája attól még lehet értelmes és igényes sőt.. kereshet jobban is ha jó szakmája van. Szerintem neked azért kell feltétlenül diplomás férfi, mert azt hiszed, hogy minden diplomás férfi eltud helyezkedni és okosabb mint egy gyári munkás, pedig ez nem feltétlen van így.
2019. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj de aki ez alapján szelektál azt a diplomás férfiak tényleg fogják tudni komolyan venni. Miért fontos neked hogy diplomás férfi legyen?
2019. nov. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy én is csak középfokú végzettségű vagyok, igaz, 30 éve érettségiztem, de párkapcsolatilag, diplomásokkal soha, ismétlem, SOHA nem volt probléma, hogy nem tanultam tovább. Mondjuk lehet, azért, mert egy-két évtizeddel később végzett diplomásoknál bizonyos dolgokról (pl. szürrealizmus) többet és részletesebben tudtam, mint ők.
2019. nov. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:

Félre értitek ,nem ez alapján keresek, de valahogy mindig ilyen férfiak tetszenek meg.Sokszor nem is lehet tudni ezt előre,csak tarskeresőkön van kiirva.

Nem a munkahelyen ismerkedem.

2019. nov. 24. 12:06
 10/61 anonim ***** válasza:
77%

Egyetemi kutató és tanár vagyok.

A barátnőmnek OKJ-je van.

2019. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!