Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha egyre jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egyre jobban úgy érzem hogy nekem az a soros jutott hogy pár nélkül éljek?

Figyelt kérdés

Eddig úgy gondoltam hogy tenni kell érte és megváltozik. De én magamon azt érzem hogy bármit teszek képtelen vagyok barátnőt találni. A legnagyobb gond az az hogy rendes, hozzám illő lányt sem találok. Ha meg esetleg találok akkor meg az ismerkedés is nagy nehézség.

Nagyon sokat próbálkoztam ismerkedni. De valamiért semmi nem jön össze. Másnak tízen évesen már több éves kapcsolata van, én meg huszon évesen sem találok párt :(

Múltkor szinte a lány kezdeményezett, de ott meg az volt a gond hogy a lány sokkal másabb természetű mint én, emiatt nem annyira illünk össze. Meg úgy éreztem hogy én nem vagyok annyira fontos neki mint ő nekem.


Szóval nem tudom miért vagyok ilyen balszerencsés. De nagyon jó lenne már egy aranyos barátnő.


2019. nov. 25. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
STOP SOROS!
2019. nov. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nemcsak balszerencse kérdése, hanem veleszületett adottság is lehet mögötte. Van, aki egyszerűen nem tud a nőkben vonzalmat ébreszteni, akárhogy is próbálkozik. Én is ezt tapasztaltam saját magamon. Hiába, hogy vannak nők, akikkel nagyon jól megértem magam és nagyokat beszélgetünk, őszinén kitárulkozunk egymásnak, mégis megfeneklik a kapcsolat, nem lép túl a barátkozáson, mert egyszerűen nem indul be bennük az a folyamat, amely a vonzalomhoz kell. Ők sem tudják megindokolni, miért nem, amikor kérdezem tőlük. Egyszerűen csak nem. Szó sincs arról, hogy a külsőmmel volna a baj, vagy hogy a viselkedésemben valami nem tetszene nekik. Ez egy tudatalatti dolog, nem tehetnek róla sem ők, sem én. S szerintem nincs esély arra sem, hogy bármit is megváltoztassak, mert ez olyan, mintha a vércsoportomat akarnám megváltoztatni. Ilyen helyzetben az egyetlen, amit reálisan lehet tenni az, hogy reménykedik az ember, hogy lesz, aki vonzalom nélkül is elfogadja majd társnak. Sajnos ilyen nő valószínűleg nagyon kevés van.
2019. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lúzer vagy! De ez még csak az első lépcsőfok... szamtalan dolognak kell stimmelnie hogy egy kapcsolat jó is legyen. A csajon kívül neked is meg kell tanulnod a társas élet dolgait! Ehhez pedig komoly kapcsolatok sora kell! Aztán az egyikkel összeköltözzél, de még ő sem lesz az igazi!
2019. nov. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Ez nem balszerencse, hanem valószínűleg ronda vagy.

Mert hogy pár csaj lekoptat az egy dolog, nem tetszhet az ember mindenkinek, de ha sorozatban mindegyik, ott nyilvánvaló hogy mi a helyzet.

2019. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy sok dolgot tettél. Mondanál párat?

Azt is, hogy sok helyen próbálkoztál. Hol és hogy?

2019. nov. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nézz a tükörbe.
2019. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolók többségével ellentétben szerintem a külső nem annyira perdöntő, mint ahogy sokan képzelik. Nem egy, átlagosnál is rosszabbul kinéző férfit ismerek, akinek kedves, sőt néha még szép társa is van, méghozzá tartósan! Az egyikük kimondottan csúnya. A férfi vonzerő messze túlmutat a külsőn, annál sokkal összetettebb, megfoghatatlan és tanulhatatlan jelenség. Nem lényegtelen a külső, de a személyes varázs ezt simán felülírhatja.
2019. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7: A többség mást tapasztal, nem véletlenül. Nekem is van olyan ismerősöm, aki szeret arról mesélni, hogy mennyi olyan férfi van a környezetében, aki nem is néz ki annyira jól, mégis ilyen és olyan kapcsolatokban vannak.

Aztán, ha megmutatják ezeket a nem jól kinéző férfiakat 1-1 társaságban, akkor a társaság szerint meg jól néznek ki.

2019. nov. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Simán tévedsz: amint mondtam, én ismerek olyan férfit, akinek szódásüveg szemüvege van, görnyedten jár, vézna alkatú, amolyan könyvmoly bölcsész, és tuti, hogy emiatt senki nem ítélné őt jól kinézőnek. Mégis már fiatalon összejött egy kimondottan szép lánnyal az egyetemen, annyira jól megértették egymást és szinte rögtön egyetem után összeházasodtak, három gyerekük van! Egy volt osztálytársam pedig feltűnően dülledt szemű, kidudorodó szájú, motyogva beszélő férfi és az osztálytalálkozón egy kedves, szép párral jelent meg. Szóval még egyszer mondom: a külső nem mindig döntő. Az lehet persze, hogy az internetes társkeresésben nehezebb dolguk van az előnytelen külsejű férfiaknak, mert legegyszerűbb egy kattintással továbblépni azon, aki nem tetszik, de ha valakinek van lehetősége természetes úton ismerkedni, ahol van lehetőség a személyes varázs megmutatására, akkor már messze nincs veszve a dolog.
2019. nov. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Hány évtizeddel ezelőtti ismerősökről beszélünk? Jelenleg teljesen átlagos pasik sem találnak társat. A munkahelyemen nekem is van olyan ismerősöm, aki ronda, de volt felesége. Csak ő most 50 felett van...
2019. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!