Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőket interjúolnám, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket interjúolnám, hogy miért húztok jobbra Tinderen, ha utána nem válaszoltok a levelekre?

Figyelt kérdés
Nem a szia, mizu tartalmú leveleket szoktam elküldeni.
2019. nov. 25. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Mi az a tinder? 36/n
2019. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem csinálom de nincs is barinőm. 26f
2019. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1# Húspiac, akarom mondani társkereső.

2# Identitás zavar vagy olvasási probléma? :D


Mellesleg engem is érdekelne a válasz.

Annyiból meg tudom érteni, hogy tényleg rengeteg levelet kap egy átlagos lány is. Én se olvasnám el mindet.

2019. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Tisztelet a kivételeknek, de sokan nem társkeresés céljából vannak fent ilyen helyeken, hanem önbizalmat növelni. Minél több egyezés, annál több pasinak kell. Persze nem mondom, hogy mindenki ezért van fent, csak én már találkoztam ilyenekkel amikor konkrétan leírta a nő, hogy ő csak kíváncsiságból van fent, hogy mennyire kell még a pasiknak, mert önbizalomhiányos lett az előző párkapcsolatában.
2019. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Véletlenül
2019. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
azért mert a nők ugyanúgy kb 3 mp-et töltenek egy profil megtekintésével. Aztán amikor ráír a srác akkor szembesülnek vele, hogy nem olyan nagy szám. Ezért nincs válasz :)
2019. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
A nők nagy része csak azért van fenn a Tinderen és társain, hogy szórakozzanak a férfiakkal. Élvezik, hogy minden következmény nélkül megtehetik.
2019. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok a kamuprofil. Már akár férfiak is befilterezhetik az arcképüket akár női arcra és tesztelgethetik a tinderen a konkurenciát pl, és sok a lopott képes profil is, kb a fele lehet valós szerintem. De ha pozitív hangulatú könnyed témát vetsz fel, akkor valószínű hamarabb kapsz választ (ha véletlenül nem kamuba futsz bele).
2019. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért mert nem a "szia, hogy vagy?" az indítás.

Azoknak mindnek visszaírok.

2019. nov. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es! Azért ezzel nem minden nő van így. Te a kivételek közé tartozol. Sokan egy ilyen "Szia! Hogy vagy?"-ot sablonnak tartanak és úgy vannak vele, hogy egy vadidegennek nem is akarnak mit írni erre.
2019. nov. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!