Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy valakinek nincs hobbija és csak elmegy dolgozni és csak a párjának él?

Figyelt kérdés
Akinek van komoly hobbija mit csinál?

2019. nov. 26. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, de van ilyen.
2019. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy fontos kérdés. Nagyon sok, csak dolgozni járó embert (sokszro fiatalokat) látok mindenhol. Nekem három kedvenc hobbim van: kirándulás természetben a környéken, főzés, úszás, néha múzeumok :).
2019. nov. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Van ilyen sok és szerintem gyakoribb a nőknél (bár tegyük hozzá, hogy munka, háztartás, gyerek mellett már nehezen fér bele).

Én túrázok, fotózok, kertészkedek a szabadidőmben.

2019. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokakra jellemző. A legtöbb embert nem, érdekli igazán semmi.
2019. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Suliban még alap volt, hogy mindenkinek van valami hobbija, de később azt vettem észre, hogy idősebb korban kikoptak ezek. Az ismerőseim többségének az a hobbija, hogy sorozatokat néz. Oké, én is bírom a filmeket és sorozatokat, de önmagában az, hogy mindig az aktuálisan hájpolt cuccot nézik, szerintem nem egy nagy hobbi.
2019. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm, igaz, hogy már idős, de ilyen életet él. Le lehet így is éllni ezt, nyugi.
2019. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Én azt nem értem, munka meg háztartás mellett hogy van valakinek ennyi hobbira ideje.
2019. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen a kollégáim közt is, aki pl csak azért gürizik, hogy a párját egy évben többször is el tudja vinni üdülni.

Amúgy szerintem egy férfinek hasznos ha van valamilyen hobbija, és nem csak a kikapcsolódás miatt. Pl én a barkácsolást, ház felújítását is hobbinak tekintem, és ilyenformán magamat is feljesztem. Sok bútort magam csináltam, és semmivel sem lett rosszabb mint amit asztalos csinált. Vagy tudok gipszkartonozni, pedig a tanult szakmámhoz köze sincs. De érdekell a repülőmodellezés, amit már 3D nyomtatóval csinálok, ha jó idő van bicajozom. De még sorolhatnám, mert elég széles az érdeklődési köröm.

2019. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!