Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró ok az, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok az, ha a férfi állandó éjszakás műszakban dolgozik?

Figyelt kérdés
Havi 15 munkanap es havi 15 szabadnap.
2019. nov. 28. 06:38
 1/8 Barnabas333 ***** válasza:
43%

Ha hétvégén nem dolgozik, akkor nem zárnám ki. Bár elég fanatikus lehet ha bírja így.

Én olyan nőt zártam ki aki minden nap hétvégén is, napközben dolgozik este 19ig és van még 2 vizslája akiket reggel este sétáltat...41f

2019. nov. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem is az a kizáró ok, amikor már valaki a hetvégéjét sem tudja együtt tölteni a párjával vagy külföldön dolgozik, kamionozik, távkapcsolatban vannak, hónapokig nem jön... Az ilyet én nem tolerálnám...
2019. nov. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ember függő. Én olyan helyen dolgoztam mindig, ahol sem hétvége, sem ünnep. Az év minden napjának bármely percében volt munkakezdés. Még is nagyrészt családos emberek voltak a kollégák. Én, képtelen lennék minden reggel kelni, munkába menni hétköznap. Mondjuk, a párom sem vállalt olyan munkát, ahol minden reggel menni kell.
2019. nov. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Igen, ember függő. Én a saját véleményemet is belefűztem. Persze, biztos vannak olyanok, akiknek mondjuk a párja külföldön dolgozik, hónapokig semmi találka és meg se kottyan. Meg lehet oldani, de nehéz.
2019. nov. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A párommal internetes munkát végzünk, de neki van mellette bejelentett 8 órás is, nekem pedig van egy vállalkozásom. Eleinte úgy volt, hogy hétvégén is csináljuk, nekem viszont a vállalkozásomban akkoriban több kudarcom, stresszes helyzetem is volt, úgyhogy az lett a vége, hogy hétvégente elkezdtünk veszekedni a pénz miatt, meg amiatt, hogy én legalább akkor nem akarok ezekre a dolgokra gondolni és felhúzni magam, úgyhogy most már nem dolgozunk a hétvégén. Szóval az a nem jó, ha valakinek egyáltalán nincs szabadsága, legalább 1-2 nap, amikor valóban tud más dolgokra is koncentrálni.
2019. nov. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet ehhez alkalmazkodni ha valaki nagyon akarja.
2019. nov. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Andi80018 ***** válasza:
Addig nem, amíg nincs gyerek. Egyébként az éjszakázás kész öngyilkosság, lélekölő, testölő. Olyan, mintha az ember állandóan egy búrában élne, és beteg lenne. Kevés ember bírja.
2019. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Én jól bírnám, mert ilyen a személyiségem, a távkapcsolat se okozott soha gondot vagy hiányérzetet. Gyerekem úgyse lesz, így ez se szempont.
2019. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!