Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Kinek milyen tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kinek milyen tapasztalatai vannak a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Nekem siralmasak. Nekem nem volt különösebb elvárásom, célom, csak ismerkedtem szimpatikus(nak tűnő) nőkkel, és hagytam, hogy alakuljanak a dolgok.

Ha csak azokat nézem, akikkel legalább randiztam is, akkor is azt kell mondjam, hogy 80%-ban mentális problémákkal küszködtek, néha egész súlyos formában (ennek az esélye a korral nő), borzalmas személyiségük volt, hazudoztak, és általában jelentősen túlértékelték magukat.

30 éves koromra én eljutottam oda, hogy semmilyen nőt nem akarok az életembe, maximum alkalmanként futólag, és azt is csakis úgy, hogy semmiben nem vagyok hajlandó alkalmazkodni.


2019. nov. 29. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Fos. Golddigger banyák akiknek az isten pénze is kevés.
2019. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Volt egy nagyon negatív tapasztalatom. A férfibe beleszerettem, de becsapott.

De volt egy pozitívum: ott ismertem meg a férjem. ❤

2019. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Nekem inkább pozitív (Tinder). Ki kell szűrni az insta követőkre ácsingózó csajokat, meg a szürke, unalmas "kislányokat", akik szerintem maguk se tudják minek regisztráltak egyáltalán, és utána lehet találni nagyon szuper csajszikat. Nem szabad egyből feladni, az elején lehetnek rossz tapasztalatok.


25/F

2019. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Szia 23 évesn tudom hogy nem ez lenne a legjobb módszer barátnőt szerezni mégis régóta próbálkozok vele.Sokszor magamat sem értem mit keresek ilyen oldalakon hiszen személyesen is jól megy az ismerkedés nem vagyok elveszve benne illetve szerény pár évem alatt amióta csajozok rengeteg nő mondta nekem hogy jól nézek ki. Évek óta fent vagyok különböző társkeresőkön hol itt hol ott, de amiket ezeken a helyeken tapasztaltam egyszerűen borzasztóak. Az általad említett mentális problémákkal küszködő egyénekkel is találkoztam igaz csak 50 %-ban ha hirtelen visszagondolok. De nekem sajnos legalább ennyi volt akinek azt sem lett volna elég ha megváltom a világot. Sok esetben az jött le csak azért találkoznak velem hogy kis írják a bánatukat és hogy hogy elbánt velük az élet. Aztán a találkozó végeztével többé nem jelentkeztek de természetesen mai napig is elérhetőek ezeken a társkeresőkön. A másik típus viszont kifejezetten bosszantó. Hiába próbálkozol bármilyen Frappáns szöveggel mint én is egyszerűen a hatalmas egojuktól nem férnek oda a billentyűzethez hogy visszaírjanak neked. Ez egy undorító hozzáállás. Elvégre a társkeresőn ismerkedni vannak fent az emberek. És itt most nincs különbség Nő és nő között. A Plaza cica az átlagos és az ocsmány sem ír vissza. Csak azért mert náluk van az a bizonyos nemiszerv felsőbbrendűnek gondolják magukat nálunk férfiaknál. És akkor még ők akarnak társat találni…
2019. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ér semmit sem, talán részben a fizetős jó, de nem 100%-ban.
2019. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 peca1000 ***** válasza:
79%

Tudni kell szűrni, és olvasni az adatlapjukról.


Akár a bemutatkozó szöveg (vagy annak hiánya), és a képek róla, nagy segítségre van abban, hogy milyen ember is lehet valójában.


Nekem többnyire sikerrel, pozitív élménnyel zárultak a randik, ès jó részükből kapcsolat lett.


Pedig nem vagyok egy főnyeremény :)

2019. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi pozitívum nem ért, pedig voltak normális visszajelzések felém, nem is kevés. De valahogy NORMÁLISAN beszélgetni, megismerni a másikat úgy érzem lehetetlen ezeken a helyeken. Mindenki a gyors "kielégülést" keresi, senkinek nincs türelme végigjárni a (szerintem) normális utat egy párkapcsolatig. Annak ellenére, hogy a legtöbben azt hangoztatják, hogy normális és nem alkalmi kapcsolatot keresnek. Ez egy hazugság, az ilyen helyeken a nők és férfiak 99%-a csak a gyors, valódi energiabefektetés nélküli kapcsolatot keresi.
2019. nov. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim:

Általában nem szoktak válaszolni, vagy pár nagyon tartalmas, gyümölcsözőnek induló levélváltás után szó nélkül tűnnek el végleg.

2019. nov. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!