Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem akar kapcsolatot. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar kapcsolatot. Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Közölte hogy ő nem akar kapcsolatot, mégis úgy néz rám hogy látni a szemeiben hogy megőrul értem. Én már hónapok óta reménykedem hogy még gondolja magát mivel nem tudom elfelejteni. Azonban most van egy másik srác is aki szeretne velem komolyabban megismerkedni csak az a helyzet hogy nem tudom ezt a srácot (pedig ő tényleg nagyon rendes egy igazi férj alapanyag)) úgymond értékelni mert még mindig a reménykedem hogy hátha meggondolja magát.

Mit tegyek?



2019. dec. 2. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyítsd ezt a másik srácot.
2019. dec. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kérdezd meg mégegyszer, hogy akar e kapcsolatot, ha azt mondja, hogy nem akkor ne hagyd, hogy kihasználjon, mert ez így kényelmes neki

és azonnal nem szabad belevágni mással, de tisztázhatod, hogy csak beszélgetni akarsz egyelőre, hogy jobban megismerd az új jelöltet

22l

2019. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

El kell az ilyet felejteni!

2019. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19l és 24-23 F
2019. dec. 2. 11:42
 5/7 Hellmano ***** válasza:
A kapcsolat kötelezettségekkel jár a többi meg nem. Miért néz rád szépen? Mert becsalogatna a málnásba, ilyen egyszerű. Ha okos vagy ne hagyd kihasználni magad, ha nem akkor majd tanulsz belőle és legközelebb nem dőlsz be egy szép nézésnek.
2019. dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
"mégis úgy néz rám hogy látni a szemeiben hogy megőrul értem" Ezt azért látod, mert ezt akarod látni. A nagy büdös helyzet az, hogy ha bármit akarna tőled, akkor együtt lennétek. Minden más csak gagyi kifogás. Ne tartsd azzal az emberrel a kapcsolatot, de a másik srácot is hagyd békén, nem érdemli azt, hogy már az elejétől fogva csak egy szaros pótlék legyen. Te meg maradj szépen egyedül, amíg nincs olyan ember, akit te is úgy tudsz akarni, amennyire ő téged.
2019. dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar kapcsolatot akkor nem fog ez változni,nem akar igazán téged.Én is jártam így ő csak összejárogatni akart mert az úgy kényelmesebb lett volna neki.Hónapokig ment a hülyeség.Én se tudtam őt elfelejteni talán még máig se,de még mindig nem változott és nem akar kapcsolatot,néha felbukkan akkor beszélünk de nem mentem bele a játékaiba.De ha elakarod felejteni kerüld ki nagyívben,sőt minden honnan tiltsd le hogy ne is lásd és így menni fog.
2019. dec. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!