Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar komoly kapcsolatot egy férfi, ha közben mégis magányos?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerkedek egy pasival, akit napi szinten szoktam látni. Mindketten 30 fölött vagyunk kicsivel. Eleinte távolságtartó volt, mindig zavarban volt a közelemben, de kezdeményezett, mindig ő ír nekem először, stb. Volt már hogy beszélgettünk lelkisebb dolgokról is, akkor úgy éreztem, mintha kezdene ragaszkodni. A viselkedéséből az jön le, hogy az a típus aki kötetlenül szeret élni, de mégis magányos. Máskor meg úgy viselkedik, mintha csak szexet akarna, merthogy nem vagyunk gyerekek már és tart attól hogy beleszeretek. Egyébként biztosan nem nőfaló, és az is nyilvánvaló, hogy nagyon rég volt már együtt nővel.

Hogy kell kezelni az ilyen pasit? Még én se tudom pontosan mit akarok tőle, de azt se akarom, hogy ha lefekszünk, akkor utána eltűnjön...


2019. nov. 3. 09:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha magányos, akkor kötelező lenne az első szembejövő nővel komoly kapcsolatot kezdeményeznie?
2019. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Megválaszoltad a saját kérdésed:

- "a viselkedéséből az jön le, hogy az a típus aki kötetlenül szeret élni"

- "úgy viselkedik, mintha csak szexet akarna"

2019. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Eleg sokan vannak manapság akik félnek az elköteleződéstől
2019. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 torkosborz ***** válasza:
61%
De ha azt sem tudod, hogy te mit akarsz, akkor mit vársz tőle? Ja és igen, az előttem szólóhoz: azok a gonosz férfiak csak ilyenek...
2019. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Írtad is, nem vagytok már gyerekek. Kicsit rá kéne gyúrni a kommunikációra is. Minden normális kapcsolat alapja. Ülj le vele és beszélgessetek.
2019. nov. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én szeretnék megpróbálni valamit, hogy működnénk-e együtt. Ha igen akkor lehet komoly, ha meg nem, akkor marad a szex, ha jó. Csak attól félek, hogy szó nélkül eltűnik, mint sokan szokták.
2019. nov. 3. 09:45
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Ezt az utolsó kommentedet mutasd meg neki.
2019. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Sokan szoktak szex után eltűnni? Hejjaj.

Mennyi az a "sok"?

2019. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8

Elég csak itt megnézni pár kérdést...

2019. nov. 3. 11:20
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Miből gondolod hogy magányos?

Lehet hogy fél az elköteleződéstől, de az is lehet hogy berendezkedett a magányos életre és kell neki a privát szféra, hogy a maga ura legyen és senkitől se függjön.

Az sem mellékes, hogy volt-e már házas és esetleg van-e gyereke, mert akkor gondolhatja úgy, hogy neki már van családja és nem akar új családot alapítani.

Végezetül csak annyit, hogy én is ilyen férfinek tartom magam, 16évet éltem 1 nővel aki elhagyott a 2 fiammal és ezt elég nehezen fogadtam el. Keresem a nők társaságát, a szexet is igénylem, de nem fogok soha többet 1 nővel kapcsolatban élni. Nagyon szívesen együtt töltünk pár napot a barátnőimmel, akár egy hétvégét is, de nem költözök össze senkivel.Több nővel is szakadt már meg emiatt kapcsolatom, ők nem értik miért zárkózom el ettől, de nincs rá késztetésem, hogy ezen változtassak. Sokan leh...nek és mondják, hogy egyedül fogok meghalni, de ettől sem félek.

42F

2019. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!