Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy az egyetemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy az egyetemen nőtöbbletes szakon/karon nem tudok barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Pénzügyet tanulok, és ott is, de az egész gazdaságtudományi karon is talán 1 fiúra 2 lány jut. Ráadásul még idősebb is vagyok a közvetlen iskolatársaimnál, mert 1 évet máshová jártam, aztán 1 évet dolgoztam, mielőtt ezt a sulit elkezdtem. Vagy én vagyok a hülye, hogy az ismerősi körből szeretnék ismerkedni, nem csak random emberekkel bulikban (ahová nem is járok)? A szüleim is az egyetemen találkoztak és hellyel-közzel hasonló szakmájuk van.


Persze nagyon észnél is kell lenni, mert az se jó, ha elterjed hogy te vagy az a srác, aki minden lányra ráhajt az ismerősök között, úgyhogy félévente 2-3 lánynál ha próbálkozom és ők sem ugye közvetlen iskolatársak (hanem mondjuk fiatalabb évfolyambeli marketinges, vagy hasonló, értitek). Összességében azt hinném rendben vagyok, mert intelligens vagyok, úgymond jól nézek ki sok lány tekintete alapján, sok ismerősöm van, látom hogy van humorom (mások őszinte nevetése alapján), vannak céljaim az életben, stb. De amikor oda kerülünk, hogy ott egy lány, akivel tök jól dumálunk, nevetünk, stb, aztán csak les, amikor elhívom hogy igyunk meg valamit, akkor egyszerűen nem tudom mit csináljak már.


Volt már 2 barátnőm, szóval nem tartom magam full szerencsétlennek, de ezek elszomorítanak. Ja és aztán a csajok panaszkodnak a fülem hallatára, hogy nincsenek normális srácok, egyik így b@ szta át, a másikkal úgy nem lehet jövőt tervezni

24/F


2019. dec. 4. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig iszonyú szerencsés vagy egy gépészhez képest, ahol 120 férfira van 5 nő.
2019. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, lógj a csajokkal haverság szinten, ne úgy, hogy egyből "teccessz naon". Hátha mélyebb ismerettségekből alakul valami. Nem tudhatod, melyik lánynak tetszel, lehet, hogy már most is kiszemelt valaki magának.
2019. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 VincentLaw ***** válasza:

#2

Mélyebb ismerkedés az hosszabb hangvételű dolog, ez esetben ott találhatod magad, hogy a barátzónába kerültél, vagy hipp-hopp a semmiből a leányzónak lesz valami kapcsolata valami olyan sráccal, akit nem kötött az orrodra a mély ismerkedés közepette.

2019. dec. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!