Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fizetős társkeresők jobbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fizetős társkeresők jobbak mint az ingyenesek? Nagyobb sikert lehet elérni ha fizetsz érte?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez szerencse dolga is, garancia semmire sincs. Viszont én úgy láttam, hogy sokan szórakozni, flörtölni és egótfényezni járnak társkeresőre, mondom ezt nőként. Én komolya kapcsolatot kerestem, ezért töröltem magam az ingyenes oldalakról. Egy helyen előfizettem és ott találtam párt. Úgy voltam vele, hogy aki pénzt áldoz erre, az komolyan gondolja a társkeresést.
2019. dec. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha a lányoknak fizetsz
2019. dec. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
A nők alapból a pénzre mennek, szal tökmindegy.
2019. dec. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!