Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen alapja van annak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alapja van annak az előítéletnek, hogy aki fizetős lánytól tudja elérni az intimitást, az egy "szánalmas pasi"?

Figyelt kérdés

2017. nov. 7. 09:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
29%
az, hogy magától semmire nem képes
2017. nov. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 Ramone ***** válasza:
9%
Mert csak pénzzel tudja elérni amit más ingyen megkap? Ezt úgy hívják hogy szánalmas... :D mondjuk az ilyen tényleg ne szaporodjon mert silány alapanyagból nem lehet csodát tenni és a saját lúzer életével ne tegye tönkre egy gyerek életét is
2017. nov. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
52%

#2:

A ronda, gátlásos férfiak nem kaphatják meg ingyen, még akkor sem, ha egyébként egy jó emberről beszélünk. A külső elvág minden lehetőséget.

2017. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
18%
2 tehát aki ronda, az ne tapasztalja meg milyen csókolózni, milyen az, amikor egy szenvedélyes szex után hozzábújnak, mégha pénzért is?
2017. nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
22%
a 2. hozzászóló szerint a rondáék dögöljenek meg.:/
2017. nov. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lehet fizetőstől intimitást várni, én el se mentem tőle..
2017. nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
95%

#2 válaszában a lúzer nem arra vontkozott, hogy rondák vagytok, hanem hogy ne legyetek ilyen szánalmas anyámasszony katonái, ilyen töketlen barmok!

nem rinyálni kell hanem tenni azért, hogy összejöjjön a dolog

csak ti semmit nem tudtok a nőkről lányokról...meg csorgatjátok a nyálatokat a 10/10-es lányokra és a kevésbé szép csajokat le se tojjátok


kicsit vicces: "én egy nőnek sem vagyok jó"

jön egy átlagos, vagy csúnyább lány: "menj innen nem tudom sajnáltatni magamat, te nem kellesz"

:D

2017. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 anonim ***** válasza:
33%

7 persze nyilván 10/10es nőkre csorgatom a nyálam.

Végülis nehéz elképzelni, hogy valaki ronda és senkinek nem kell, könnyebb rafogni arra mindenféle megalapozás nélkül, hogy nagyok az igényei. Végülis ez a legegyszerűbb.

2017. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:
31%
Nincs minden férfinak színészi képessége, hogy non-stop tolja a f-sza gyerek imidzset.Ha önmagát adja az ember, az nem vezet eredményre.
2017. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
90%

#8:

nem az igényekre fogom rá, hanem a hülye mentalitásotokra, a rinyára

ilyen kisugárzással hova akartok ti csajt?

2017. nov. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!