Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Ti kedvelitek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Ti kedvelitek az olyan férfiakat (persze, ha bejön, mint férfi), akik sokat mozognak munka előtt és után és egészségesen étkeznek (70%-bAN FŐZELÉK, AMIT ŐK KÉSZÍTENEK)?

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 15:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Számomra fontos az egészséges mozgásban gazdag életmód, de kérdem én, ha te csak a mozgásnak élsz, akkor ebbe hogy fér bele egy kapcsolat? Vegyes táplálkozásról pedig hallottál már? Nemcsak főzelék létezik.
2019. dec. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Azok a férfiak jönnek be,akik rántott húst sütnek nekem :)
2019. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
a rátott hús nem egészséges, de am eszek mást is
2019. dec. 7. 15:31
 4/16 anonim ***** válasza:
Főzeléket nem eszek.
2019. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Én aztán tiszta szívből leszrom, hogy eszik főzeléket vagy sem, ill. maga készítette el vagy sem. Azt is letojom, hogy mennyit mozog. Nem ezek alapján ismerkedtem eddig sem.Egyébként imádom a főzeléket. Az edzés meg a hasonló lófszok viszont unalmasak nekem. Tudom mindjárt megkapom a piros kezeket az őszinteségemért a gyúrós janiktól meg a fitnesz macáktól, mert ugye milyen igénytelen vagyok, de erre is teszek nagy ívben. Ettől nem változik a véleményem meg.
2019. dec. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, egy nő sem tud ellenállni a finomfőzeléknek.
2019. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Abszolút egészségtelen az étrended. Nem erdekel hogy tudsz főzni. Az sem hogy mennyit mozogsz. Ezek önmagukban semmit nem jelentenek.
2019. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
#5ös a hozzászólásoddal nagyjából egyet tudnék érteni viszont a gyúrós Janík, fitnesz macák nem túl szimpatikus szöveg olyan emberekre nézve akik veled ellentétben tesznek magukért és egészségükért valamit. Csak mert én is gyúrok, tudom mennyi munka, szorgalom, lemondás van egy egy ilyen ember mögött és az extrémeket, kokszolókat kivéve ők valószínűleg kevesebb egészségügyi problémával fognak bajlódni idősebben mint az olyanok mint te. Ez egy életstílus, mozgás, pihenés, egészséges kaja, stb és inkább követendő mint lenézendő. Az, hogy te semmit nem teszel magadért a te dolgod de, hogy egy lusta ember nézi le a szorgalmasat az nekem eléggé elrettentő.
2019. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha sportol, akkor tetszik, főzelékestül. Már ha bejön nekem.
2019. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

,,abszolút egészségtelen az étrended"


Hát persze, a pizza, a hamburger az egészséges...Sokféle húsfélét-halat is csinálok és fogyasztok párolva, zöldkörettel.

2019. dec. 7. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!