Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ha egy férfi vékony, nem kigyúrt de mellé viszont eléggé jóképű akkor bejön nektek?

Figyelt kérdés

Alapjáraton vékony alkatú vagyok viszont jóképű. Az arccal lehet kompenzálni azt, hogy nem vagyok kigyúrt?

Belinkelek majd 3 képet vékony de szerintem jóképű emberekről. Ők bejönnek nektek?


[link]


[link]


[link]



2019. febr. 17. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
De ezek ilyen csúcskategóriás pasik, földi halandó a közelükbe sem fér, miért őket hozod fel példának?
2019. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Milliószor inkább ők, mint egy kigyúrt kondimajom.
2019. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Híresek, brutál sármosak.

Te biztosan nem ez a kategória vagy, szóval ne is ezekkel a pasikkal példálózz. 😂

2019. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Híres nem vagyok, de jóképűnek jóképű vagyok. Nemrég felszedtem egy kis súlyfelesleget ami meglátszik az arcomon de előtte voltam annyira jóképű mint mondjuk Adam Levine.

2019. febr. 17. 15:52
 5/16 anonim ***** válasza:
Na persze 🤣
2019. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Na akkor mutass képet!
2019. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Lennék én szerény, csak nincs mire"


:D

2019. febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kizárt dolog, hogy idegeneknek én képet töltsek fel az internetre. Egyébként ti meg nem a kérdésre válaszoltok. Felteszem kicsit másképp a kérdésem. Szeretnék kigyúrt testet de nem vagyok kigyúrt. Arcra mielőtt felszedtem súlyfölösleget nagyon jóképű voltam, most kicsit pufibb az arcom a súlyom miatt de ha leadom újra nagyon jóképű leszek. Ha túl vékony valaki de jóképű az bejöhet annyira mint egy kigyúrt férfi?
2019. febr. 17. 15:58
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ahány lány-nő, annyiféle ízlés, ráadásul van akinek jól áll a kicsit teltebb arc, másnak meg nem, egyén függő ez is.
2019. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon pálcika egy férfi, nem tetszik, akkor sem, ha jóképű. Ha csak nem kigyúrt, de normál testalkatú, azzal nincsen gond.
2019. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!