Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy közel 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy közel 32 évesen nem sikerült barátnőt találnom?

Figyelt kérdés
Biztos bennem is van hiba. Bátortalan vagyok sokszor, és fogalmam sincs mit hogyan csináljak.
2019. dec. 8. 22:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
74%
Nem ismerünk, nem tudhatjuk. Azt sem tudjuk, hogy nézel ki, hol és hogyan próbálkoztál. Te mit válaszolnál ilyen esetben magadnak?
2019. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
61%
Én 34 vagyok. Nekem azért nem sikerül mert nincs egyéni életcélom. Ez persze látszik is, és gyakorlatilag sehova nem vezet az életem. Hiányzik a párkapcsolat, és egy szép lány - de egyben tudom ha meg is valósítanám, az nem olyan lenne mint amilyennek képzelem.. Így pedig nincs erőm még éveken át kűzdenem, azért hogy majd valamikor lesz valami, ami inenn számomra beláthatatlan. Elfogadom inkább hogy én ilyen vagyok, ilyen tehetetlen, és hogy így egyedül maradok. Inkább élem tovább céltalan életem, és egyedül próbálom megtalálni az apró örömöket.. Mert én ilyen vagyok, ez az amit már ismerek, és megszoktam...
2019. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
71%

Háát én kb mint a 2-es.


Tárgyilagosan, és életszínvonalat tekintve megvan mindenem. De nem tudom meddig van ennek az életnek értelme.


Még 5 évet adok magamnak aztán 40 évesen meglátom van e még értelme bárminek is.

2019. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Én így voltam 29 éves koromig. Akkor jött egy komolyabb kapcsolat, ami felnyította a szemem, hogy én nem is igazán szeretnék kapcsolatot...max ha jönne egy olyan lány akivel minden téren passzolnánk. Én szeretem a szabad életem. Nincsenek anyagi gondjaim, csupán a munka az ami korlátokat szab,de az sem vészes. Egy külső szemlélő azt mondaná, hogy céltalan az életem...pedig nekem igenis van...boldog akarok lenni. Ehhez nem kell feltétlenül egy társ akivel talán nem is tudok kijönni hosszú távon.
2019. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
76%
Mit ismerünk belöled? Semmit!!!! Tényleg igy vársz értelmes választ? Szoval szerintem ezt a kérdést is elqrtad. Talán gondolkozhatnál!!!
2019. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
55%
Kb szerintem hasonló az egész egy játékhoz. Valahonnan tartunk valamerre - mintha egy térképen mennénk a-ból b-felé. Az úton találkozhatunk valakivel, aki szintén arra megy amerre mi. Ha ő lesz a társunk, akkor létrejöhet egy stabil párkapcsolat. Viszont ha nem ugyanaz a cél, lehet hogy az egyik fél előbb kilép majd - ahol talál egy neki megfelelő leágazást. Ha ez tényleg valami ilyesmi, akkor először a saját céljainkat kéne letisztázni. Aztán az alapján keresni a másik felet, aki szintén hasonló céllal, szándékkal halad az úton.. Ezt azért írtam le így kicsit viccesen, mert talán így is megéri átgondolni egy pillanatra az egészet.. De szerintem ami mindenképp fontos hogy tisztába legyünk önmagunkal, mert csak ez alapján lehet eldönteni mire is vágyunk valójában.
2019. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Rockarc ***** válasza:
53%

Ez egy tanulasi folyamat, mar az ovodaban elindul, amikor Pistika meghuzza a Zsuzsika hajat. Persze osszesereglenek a szulok es az ovonok, mindenki mosolyog. Zsuzsikanak elmagyarazzak, hogy nem rossz fiu ez a Pistike, de nem erti, hiszen neki fajt. Pistikenek elmagyarazzak, hogy nem bantjuk a lanyokat, de o sem erti, hiszen o csak annyit akart, hogy ranezen a szep lany. De az unszolas hatasara bocsanatot ker. Masnap megint szeretne, ha Zsuzsika vele foglalkozna. De a tegnapi dolgokbol okoulva massal probalkozik. Odavisz egy tarka kovet es odaadja neki. Harmadnap meg rajzol egy felismerhetetlen valamit es odaaja neki, ezt en rajzoltam neked felkialtassal.


32 evesen ezek nyilvan nem fognak bejonni. A vilag elszaladt melletted. Hol voltal az elmult 25 evben? Ahogy nem lesz beloled, se profi foobalista, se forma1-es pilota, igy a csajozasnak is bucsut inthetsz. Nincs gyorstalpalo megoldas, aminek hatasara 2 even belul buszke csaladapat faragnak beloled a 0-rol indulva. Eszkoztelenul nem tudsz a konkurencia (tobbi ferfi) fole kerekedni, meg idolegesen sem. Valami szelsosegesen kifordult helyzetben lehetne keresnivalod. Elmesz apolonak egy korhazba, es remenykedsz, hogy a noverkek kozott nem egeresznek a fiatal dokik. Vagy valami ilyesmi. De ez meg csak az, hogyan tudsz megismerkedni valakivel. A rogos ut nem itt kezdodik.


43F

2019. dec. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
#7 Ez ilyen buta beszéd, ezt pont nem kérem, de azért köszi az erőlködést.
2019. dec. 9. 00:21
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt monjäk a BKV-näl minden buszsoförre jut nehäny nö
2019. dec. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Milyen területen mozogsz?
2019. dec. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!