Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas, szőke, helyes, kisporto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, szőke, helyes, kisportolt férfiként miért lehetetlen magas, barna, helyes, karcsú barátnőt találnom már sok éve?

Figyelt kérdés

Néhány éve volt egy ilyen lány az életemben és azóta az ilyesmi külső az ideálom, persze ezt nem reklámozom. Azóta előfordult, hogy ismerkedtem 3-4 ilyen lánnyal, de a nagy számok törvénye szerint velük nem jöttek össze a dolgok, nyilván nem tetszhetek minden nőnek. Önmagában tetszik egy nőn a magasság és önmagában tetszik a barna haj/szem, ez a kombó együtt pedig nagyon tetszik külsőre. Az hogy helyes tudom elég relatív, de nem csak egy szupermodellel akarok randizni, a bájos/cuki arcra gondolok, nehéz megfogalmazni, egyszerűen csak nem csúnya, rendben van, talán a csajok többsége ilyen. A karcsú is elég laza, igazából lehet átlagos alkatú is, a lényeg, hogy ne legyen túlsúlyos.


Hozzáteszem nem ez a rögeszmém. Most is kapcsolatban voltam egy nem ilyen külsejű lánnyal, akit szerettem és jól megvoltunk. De most hogy újra egyedül vagyok, megint eszembe jutott a dolog, hogy mennyire örülnék egy ilyen nőnek, pláne ha még a személyisége is rendben lenne. Ehhez képest ha ilyen külsejű nőt látok bárhol, általában észre se vesz. Ez ennyire törvényszerű, hogy az ember pont olyanoknak nem tetszik, akik neki tetszenek?

28/F



2019. dec. 1. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad a választ saját magadnak. Nagy számok törvénye + nem tetszhetsz mindenkinek. Amúgy lehetetlen nem lehet, mivel azt is leírtad, hogy volt már ilyennel dolgod, tehát ez logikailag is kizárható.
2019. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Anyagiak?
2019. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Árad belőled a felszínesség. Ez nem is katasztrófa akkor ha te magadat nem értékeled túl... ha mégse vagy olyan jó pasi úgy nem lesz sikered.
2019. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ja hogy te ilyen külsős gyerek vagy? akinek mindig akad valami csaj éppen?


ha nem lennél jóképü, akkor ezzel a mentalitással garantálom, hogy 0 azaz NULLA nőd lenne és ha lenne is valamilyen, az is az alsó szegmensből

2019. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, sztem eleg sok magas, barna haju es szemu lany van, en is. Ha vörös, kek szemut keresnel, meg jobban érteném a dilemmát.
2019. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1. Jó, csak érted, ehhez képest már 4 éve nem tudom az akkori sikert megismételni.


2. Pénzügyi területen dolgozom, nincsenek tízmillióim, se milliós nettóm, se saját lakásom, de rendben vagyok és az a terv, hogy még jobban rendben legyek.


3. Miért szégyen valakinek jót mondani magáról, vagy tisztában lenni a jó tulajdonságaival? Sőt képzeld még ambíciózus is vagyok és szerintem több is bennem van, minthogy átlagos alkalmazott legyek, ezért vezetői képzéseken is akarok majd résztvenni a következő években. Milyen felszínesség? Külső tulajdonságokról volt szó a kérdésben. Most írja mindenki oda, amikor külsőről van szó, hogy "de amúgy a belső is számít, legyen kedves, normális, gondoskodó", hogy a kötözködni akaró idióták is értsék? Komolyan a kérdésre nem tudsz válaszolni?


4. Még ha igazad is van: És? És akkor mi van? Mi értelme a válaszodnak? Hol segítettél bármit ezzel a válasszal a kérdés feltevőjének?


5. Neked pl. külsőre bejönne egy olyan férfi, mint én? (Nem ismerkedni akarok.)

2019. dec. 4. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!