Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne ilyen kvalitásokkal társkeresőre regisztrálnom? Ha igen, melyikre?

Figyelt kérdés

Az egész internet azzal van tele, hogy a férfiaknak milyen nehéz dolguk van a társkeresőkön, meg hogy akkora a férfitöbblet, hogy szinte egész nap ott kell ülni meg folyamatosan aktívnak lenni ahhoz, hogy valami beessen, ráadásul a nők is rengeteget hazudnak.


Rólam annyit, hogy egy teljesen átlagos srác vagyok, 3 hónapja ért véget egy 8 éves kapcsolatom. 33 éves vagyok, Budapesten élek, banki területen dolgozom, - emiatt sokan azt gondolják, hogy gazdag vagyok, pedig én nem érzem magam annak.


184 magas, szőkésbarna hajú, a testem a sportos és az átlagos között, nincsenek 6-os kockák de sörpocak sem.


Nyitott vagyok sok mindenre, de bulizni nem járok, nem dohányzom, alkoholt ritkán (tényleg ritkán) fogyasztok, TV-t nem nézek, nem vagyok naprakész a bulvármédiában, emiatt rengeteg olyan ember kiesik a látókörömből, akikkel állítólag könnyen összejöhetnék.


A munkahelyemen ha éppen nem home officeban vagyok alig van nő, azok is az idősebb (50 fölötti) korosztály vagy foglaltak és mióta cégautóm van és azzal járok, még kevesebb emberrel találkozom, mint amikor még tömegközlekedtem.


Rám sajnos igaz az a mondás, hogy ha egy nap 100 órából állna sem unatkoznék és nem azért, mert túlhajszolom magam és még Facebookom sincs. Egyszerűen mindig találok elfoglaltságot, akár könyv, film, sorozat, mozi, színház, múzeum, kiállítás vagy kirándulás a szabadban, sport, tanulás, önképzés. Elég széles látókörű vagyok, szinte mindent tudok élvezni, ami elér egy bizonyos szintet.


Emiatt nem szívesen pazarolnám az időmet arra, amit hallani lehet, hogy több száz nőre rá kell írni, ők párhuzamosan több tíz férfival írogatnak és ha nem vagyok elég aktív és nyomogatom mindenhol a telefonomat, akkor a többiekkel szervezi le a randit.


És még valami, eléggé maximalista vagyok önmagammal szemben, szóval ha rászánom magam biztosan elmennék egy profi fotóshoz, ugyanis fényképet sem szoktam készíteni magamról soha, nem tanultam meg pózolni és ha muszáj például igazolványhoz, az egész természetellenesen hat, gyűlölöm magamat fotózni. Pedig azt mondta eddig még mindenki, hogy nincs semmi baj a külsőmmel, egyszerűen már gyerekkorban menekültem a kamera elől, ez valami fóbia lehet.


Még utazásaim során is csak a tájat fotóztam, pedig állítólag társkeresőkön a megfelelően megválasztott képek a legfontosabbak, hiszen ma már ha nem tűnik ki valaki eléggé a tömegből, akkor a profilt már el sem olvassák.


Ajánlották, hogy tegyem fel a kérdést ezen az oldalon, mert itt rengeteg olyan ember gyűlik össze, aki csalódott a társkeresők világában és szinte mindegyiken kipróbálta már magát és több éves tapasztalattal rendelkezik ezen a területen.


Szerintetek mekkora esélyem lenne azt figyelembe véve, hogy túl sok időm nem lenne rá, naponta maximum két alkalommal nézném meg és élő találkozást szerveznék le minél előbb? Hiszen, bár nem vagyok kőkorszaki és rendszeresen használom az internet és az okostelefonok hasznos funkcióit, de nem szeretem a személytelen kommunikációt. Társkeresés esetében pedig főleg nem tartom jó ötletnek, mert minél előbb szeretném az illetőt teljes valójában látni és hamar el lehet dönteni, hogy egymást keressük-e.


2019. dec. 9. 03:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha regisztrálsz társkeresőre, ne legyél folyamatosan fent. Próbálj meg 1-2 hét alatt levadászni néhány nőt, majd foglalkozz azokkal privátban, a társkeresőről meg töröld magad.

Sokan ott rontják el, hogy keresik a szebbet, még szebbet, meg a még annál is szebbet. Minek?

2019. dec. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Tarskereson azert van ferfitoblet mert sokan tobb regisztracioval nyomjak es mert teli van hazas kapcsolatban levo pasi al aki szeretot keres.

2. Ahogy a pasik is egyszerre tobb szalon ismerkednek ugy a nok is. Mindketten megtehetik h majd arra koncentralnak aki nekik a legmegfelelobb. Addig a nok es a ferfiak is valogatnak.

3.napi lkt alkalom az elejen eleg. De ha talalsz valakit akkor erdemes tobbszor felmenni valaszolni a uzenetekre.

4. Es spec utalom ha mar az elso kapcsolatfelvetelnel azonnal talit akarnak. beszelgetni szeretnek es majd akkor talakozni ha en is vagyom ra. Addig eroszakosnak itelem meg a pasit ha folyamatosan ezt nyomja.

4. Pont az elotte valo beszelgetesek alapjan lehet eldonteni h megfelel el. Egy gyorsan lezavart talakozas alt 99% kudarc. Csak idot energiat szantal ra es semmi. Olyannal talakozz aki akar veled, ne azzal aki azert teszi mert te akarod.

Remelem erted a kulonbseget a ketto kozott.


Ui a parkereses mem egy feladat amit meg kell oldani. Nem a hatekonysagon mulik a dolog. Sot aki " hatekony" akar lenni az talal nehezebben.

2019. dec. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az írásodból az jön le, hogy nem nézel ki teljesen tökéletesen, így aztán semmi értelme társkeresőznöd, a nők még csak el sem olvasnák az üzeneteidet.
2019. dec. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem döntsd el mit akarsz, és csináld, ne kifogást keress arra, hogy miért nem regisztrálsz.
2019. dec. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod a választ. Miért ne regisztrálhatnál. Szabad választási jogod van.


Neked kell tudni, hogy hol szeretnél társat keresni.


De amúgy a hobbijaid alapján amiket írtál ott is lenne lehetőséged. Több olyan helyet felsoroltál ahol lenne lehetőséged ismerkedni.


A társkeresők világát én közvetetten láttam, bár én nem regisztráltam egyáltalán sehova, semmikor, de asszisztáltam egy-egy érthetetlen ember után.


A minél előbbi találkozás jó ötlet, ha különböztök mindenki megy a maga útján külön, és jól van, de fogj fel minden randit úgy, hogy eszel egy sütit vagy iszol egy teát egy beszélgetés során elvárások nélkül, és úgy nincs csalódás.


Sajnos az a probléma, amit kívülállóként láttam társkereső oldalaknál hogy az emberek nagy többsége nem biztos, hogy komoly kapcsolat miatt regisztrál oda, hiába írod a bemutatkozóba, hogy komoly kapcsolat miatt vagy ott.


Sőt vannak házas emberek is, volt rá példa, hogy mindkét házastárs regisztrált, és a gép dobta őket egymásnak, vagy éppen az exük miatt bánkódok, akik így próbálják elfelejteni, vagy igazából olyanok is, akiknél érződik, hogy ha találna is társat, egy harmadik lenne ott gondolatba, akivel mondjuk semmilyen szinten nem sikerült ismerkednie. Vagy csak ott tölti az időt bepalizva nőket, de neki már megvan akit beakar fűzni. Van olyan is aki több profillal próbálkozik. Van ilyen is.

Vannak az eltűnő típusúak, akik csak egy dolog miatt voltak ott, és vannak olyanok is akik szimplán csak kíváncsiak voltak az oldalra, és nem tudják mit akarnak, de igazából semmit, aztán egy-egy randi után el is tűnnek. Van több típus hidd el.


Tudom láttam közvetetten és asszisztáltam egy egy csalódás után.


Próbálj bekapcsolódni nyílt túra napokra pl. Ott is találkozhatsz olyannal akivel alakulhat komoly kapcsolat.


Pl. vannak olvasó közösségek is, vagy kiállításon, és színházba is van lehetőséged, hogy találkozz valakivel akivel alakulhat a kapcsolat.


Amiket felsoroltál mind egy-egy lehetőség. Szóval van bőven lehetőséged.


Ha szeretnél regisztrálni regisztrálj, nem szégyen ha valaki társkeresőzik.

2019. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rockarc ***** válasza:

Szerintem meg felesleges regisztralnod. Az egesz poszt arrol szol, hogy mit nem akarsz csinalni. Ha nem akarod, akkor ne csinald. Ugy akarsz a 21. szazadban elni, hogy kozben egy 20. szazadbeli felfogassal fogsz bele es elore kijelented, hogy nem valtoztatsz, nem alkalmazkodsz. HA tarsat szeretnel magadnak talalni, akkor nem egy huszadrangu prioritas, majd neha ranezek meg ilyenek, hanem igenis top prioritaskent kezeld! Sokaknak meg ugy sem jon ossze. Enervalt, unalmas, celtalan emberek az ilyenek. Vannak ilyenek is boven a tarskereson, nem fogsz kilogni, de sok energiat kell befektetni es garancia semmire nincs. A minimal jelenleted elore boritekolhatoan a komolytalansag erzetet kelti a masikban.


Oke, a netes tarskereses nem neked valo, de azert boven van lehetoseged az eletben is. Szereted a szinhazat? Menj ki este a tuntetesre. Garantaltan lesz ott egy csomo szinhazszereto ember. Mar eleve adott egy kozos erdeklodes, ott van a csoporttudat, konnyen lehet ismerkedni a tomegben. Joval egyszerubb is adott esetben megfelelo partnert talalni, mint a neten keresgelni.


43F

2019. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha 3 hónapja ért véget a 8 éves kapcsolata, akkor nem csodálom, hogy huszadrangú neki a társkeresés. Még az előző nőn sincs túl a kérdező... Egyébként beszélgettem ilyen férfival társkeresőn, mást se írt, minthogy mennyire fájdalmas neki a barátnője elvesztése meg hogy hiányoznak a közös programjaik, és hogy abszolút nincs felkészülve a társkeresésre. És ezek után szerinte jogos a kérdésem, hogy akkor minek keres társat, mert így jobban átgondolva fogalma sincs...

Szóval ha nálad is ez a helyzet, légyszi, ne hülyits ott senkit.

2019. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!