Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes átlagosnak mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes átlagosnak mondott pasiként társkeresőre regisztrálnom vagy hülyeség mert úgyis csak a helyesekkel állnak szóba az ottani nők?

Figyelt kérdés
2018. okt. 29. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Jól gondolod
2018. okt. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Hülyeség. Ha nem nézel ki kétszer olyan jól, mint Brad Pitt és Johnny Depp együttvéve, válaszra se fog méltatni senki.
2018. okt. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát azért van ott rengeteg átlagos kinézetű nő is, egy próbát megér...
2018. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az átlagos kinézetű nők is csak a tökéletes külsejű férfiakat méltatják válaszra.
2018. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az online társkeresőkkel csak magaddal szúrsz ki. Ismerkedj a valóságban, menni fog.
2018. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Saját, szubjektív véleményem: nem érdemes, de egy próbát mégis megér! :D


Nekem nem jött be.


Tinderen összeszámolva kb 3/4 évet töltöttem, összesen kb 25 matchem lett. Mindenkire ráírtam match után, a statisztikák: 9-el jutottunk el a kölcsönös köszönésig, 7-el indult el valamiféle beszélgetés. Ebből egy nem is nagyon akart párkapcsolatot és a stílusa sem tetszett, elköszöntem. Egy másik gyakorlatilag kérdésekkel bombázott, mint valami kihallgatótiszt, ott is elköszöntem. Kettő ugyan válaszolgatott, áttértünk fb-os csetre is, de csak válaszolt, magától soha (két-három hét alatt egyszer sem) nem írt, és nem is nagyon tett fel kérdéseket. Az egyik pl egy fontos vizsgára való tekintettel türelmet kért, hogy majd utána találkozzunk (két héttel később volt a vizsga), de közben koncertre azért elment kb 5 nappal a vizsga előtt :D Amikor ezt megláttam nem írtam neki, nem nagyon erőltette meg magát, majd amikor gratuláltam a sikeres vizgyához, akkor előállt azzal, hogy nem esett neki jól, hogy csak úgy eltűntem :D Mondtam, hogy másfél heti írogatás után valami minimális erőfeszítést elvártam volna, ami azt jelzi, hogy érdeklem őt :D Erre mondta, hogy dehát ő akart találkozni. Nekem nem úgy tűnt...mindegy, el is köszöntem.

Kettő még ennél is gyérebben válaszolgatott, majd meg is szakadt a beszélgetés.


Egy (!) volt, akivel találkoztunk is, viszont személyesen nem sok mindent mozgattunk meg egymásban, azóta néha beszélgetünk, de semmi több.



Elittárson összesen egy választ kaptam 3 hónap alatt, 50 elküldött levélre, ami egy nagyon kedves, ám elutasító üzenet volt. Ennyi.


Mindezt úgy, hogy Tinderen direkt kerültem a láthatóan iqnuku instapecsákat, a külföldieket, stb, szóval igyekeztem magamhoz való nőket jobbra húzni, eleinte az volt a preferenciám, hogy aki nem írt magáról bemutatkozást, azt balra húztam, mondván az tuti nem komolyan akar ismerkedni :D Na ebből kicsit lentebb adtam, mert nem sokan mentek jobbra. Tehát már a "húzogatást" is komolyan vettem, megnéztem az összes képet, elolvastam amit csak lehetett, stb. Normális bemutatkozó szövegem volt, kiemelve a komoly kapcsolat megtalálásának szándékát.


Ugyanez vonatkozik Elittársra. Bő egy órát szántam az adatlapom kitöltésére, komolyan vettem az egészet. A levelek egyediek voltak, próbáltam valami olyasmivel indítani, ami szerepelt a nő adatlapján. Helyesírásom hibátlan, fogalmazni meglehetősen jól tudok, és normális, kedves hangnemet ütöttem meg mindig.


De mindez egy társkeresőn nem számít. Ha nem vagy átlagon felüli, akkor sem fog válaszolni senki.

Nem rinyálás ez, szimplán tapasztalat. Mindig úgy lett barátnőm, hogy más apropóból együtt töltöttünk időt, és meg tudott ismerni, ezáltal "megszépültem".


Viszont! Azt a biznyos próbát mindenképpen megéri, hiszen akkor elmondhatod, hogy igen, ezt is megpróbáltam! Mert mi van, ha neked pl bejön? (Amit mellesleg szívből kívánok)

2018. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!