Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire kelendőek az érzelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kelendőek az érzelmes feminin férfiak?

Figyelt kérdés
Pl vannak meleg barátaim és érdekes módon sok nő oda van érte, pedig nagyon nőies de mégis ott sírnak a nők hogy kár hogy meleg, de ugyanakkor olyat is hallok hogy a nők azt szeretik ha egy férfias....
2019. dec. 9. 06:33
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Erzekenynek, noiesnek, lagynak ha kell, ott vagyok en. Nekem ferfira van szuksegem, erore, hatarozottsagra, cselekvesre. Nem banom ha elerzekenyul adott esetben, sot emberinek es szuksegesnek is talalom h a ferfiak is eljek meg az erzelmeiket, adjak ki a fajdalmukat,oromuket de ennyi. Tul sok noi energia egy legterben nem jo (rengeteg munkahelyen latjuk ahol sok a no), kell az ellenpont.

Amugy volt tobb meleg kollgam, emberileg nagyon kedveltem oket, mely erzesuek, humorosok, de a rinya az affektalas es a sggriszalas az agyamra ment, otthonra nem kellene.

2019. dec. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nekem. Attól, hogy valaki meleg, még nem lesz érzelmesebb! A kettőnek semmi köze nincs egymáshoz, ez megint egy hibás sztereotípia. Nekem vannak meleg barátaim, és némelyik kifejezetten férfias(meg nem mondanád róla). A heteró pasi ismerőseim között pedig rengeteg feminim vonású van. A rinyálás, hisztizés,nyavalygás pedig a heteró fiú ismerőseimre pont ugyanannyira jellemző, mint a melegekre, ha nem jobban. Lényegében a heteró férfiak többsége elpuhult, ezért mondjuk részben a nők elférfiasodása is felelős, meg persze ez a gendermindenkiegyenlő társadalmi kényszer is hatással van rá, hogy már senkiről nem tudod ránézésre megállapítani, hogy kicsoda micsoda.
2019. dec. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Semennyire. Épp ellenkezőleg, a nők az érzelemmentes(t megjátszó) macsókra buknak. Minél jobban kimutatod az érzelmeidet, annál kevésbé vesznek férfiszámba.
2019. dec. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A párom belsőleg tud nagyon érzelmes, bújós, cuki cicás lenni, de tud olyan határozott is lenni, és "durva". Neki külsőleg nagyon lágy vonásai vannak. Senki se nézné ki belőle milyen nagyszájú és szemtelen tud lenni ha akar 😁

A barátnői körömben is inkább az ilyen tipusú barátok vannak. De mi mind hasonló lányok vagyunk.

A párom barátai között van egy fiú aki jóval maszkulinabb, és tud nagyon pimasz lenni és külsőre is nagyobb erősebb. Neki is mindog van barátnője.


Azt vettem észre, hogy hasonló a hasonlóval jár.

Én is lágy vagyok főként és a párom is, de a szurkálódós oldalunk is majdnem ugyan olyan. Az egyik barátnőm borzasztó nyugodt, és a párja is. Aki kicsit furább tipus annak a párja is fura.


Egyedül annak a régi ismerősömnek nincs még párja aki nagyon harsány és hangos, nem hagy szóhoz jutni másokat.


Szóval szerintem a feminimebb férfiak is megtalálják a párjukat, van olyan nő akinek ez tetszik, csak a lényeg, hogy ott állj a párod mellett jóban rosszban és támogasd, ha kell védd meg. Ezt egy érzelmesebb pasi is tudhatja. Nem kell egyből arra gondolni, hogy aki feminimebb az egyből picsog meg rinyál mindenen, meg levágja a hisztit.

Nekem mint nő, ha ezekkel jelleznék a női tulajdonságokat akkor hanyatt fordulnék.


Nyilván eg is egy skála. A legszélén az abszolút maszkulin, a másik végén az abszolút feminim van. Az a jó ha egy férfiből is nőből is mindkettő van. A lényeg, hogy a párodnak még beleférjen a ideális arányod.

2019. dec. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semennyire. Föleg hogy hepciasak is, egyik percben meleg kedves masik percben meg lehord mindennek
2019. dec. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez azt takarja, hogy mindenen megsértődik, magára vesz dolgokat és sokáig felemlegeti akkor semennyire nem kelendő.

Ha viszont azt érted, h az illető képes a az érzelmeiről nyíltan beszélni, az érzelmeit objektíven szemlélni akkor nincsen semmi baj.


Az egysíkú emberek pl. a túl hideg macsók vagy a mindenen elérzékenyülő palik amik nem menőek, de ez nem jellemző.

Vannak pillanatok amikor jól jön ki ha érzelmes, de ha mindig az, akkor inkább irritáló, ugyanúgy mint az aki úgy viselkedik veled több hónap után is mint egy idegennel.

2019. dec. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nőies a barátom. Néha zavaró tud lenni. Mindig én vagyok a kemény, határozott, erős, az ő támasza.

Pl műtétem volt, ő volt előtte depressziós, félt, sírt, hisztizett. A váróban őt kellett nyugtatnom, miközben én magam is tiszta ideg voltam és féltem. Jó lett volna ha akkor erőt vesz magán és nem vele kellett volna foglalkozni..

Mindenen meghatódik, szerelmes filmeken, számokon vagy ha eszébe jut valami olyasmi.. Képes az utcán is pityeregni.

Hisztis pitsa sokszor..mintha valami szappanoperában élne..meg még sorolhatnám.


Ez elején leplezte a nőies énjét. Már megszoktam, de nem tartom vonzónak ezeket a tulajdonságokat. Sokszor rászólok gyilkos fejjel hogy fejezze be a rinyálást. Ilyenkor abba is hagyja.

Az anyja is ilyen, tőle tanulta ezt a viselkedést.


Tehát szerintem a túlzottan nőiesnem vonzó.

2019. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, totál utálják őket az emberek.
2019. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!