Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A toleráns és elfogadó jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A toleráns és elfogadó jó fiúk mért nem kelendőeK?

Figyelt kérdés

Nem éri meg mamár jó és oda adó férfinak lenni. Nekem nincsenek nagy elszállt igényeim engem eggyáltalán nem zavar ha a nőnek nem photo soppolt fehér a bőre vagy nem sminkeli magát. Egy átlagos csinos karcsú lányal is beérném mert fontosabbak a belső értékek. De ha kedvességgel közeledsz egy lányhoz akkor egyből elutasít mer biztos lúzer vagy aki csak nyalizni akar. Ha olyat mondassz hogy

- Hölgyem, a szépséged el kápráztat!

El utasítanak a csudába és még jóhogy ki nem röhögnek. Mért nem képesek az ilyen odaadást értékelni a nők?



2019. dec. 2. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Mert a nők határozott férfira vágynak, de rendre összekeverik a határozottságot a bunkósággal. Azt hiszik, előbbi, miközben egy b.unkó bąrom.
2019. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%

Engem jóképű srácnak tartanak. Tök mindegy, hogy a jófiút adom a nőknek, vagy a flegmát, így-úgyis kellek nekik.

De megértem az átlagos pasi társaimat is. Tényleg el vannak szállva a női igények sajnos.

2019. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Mielőtt összejönnél bárkivel, előbb ebbe fektess be:

[link]

2019. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Modeler ***** válasza:
92%
Egy mondatot mondtál és annyi? Hát ezért ne várd, hogy egyből a nyakadba ugorjanak... Mellesleg ha hosszú távon ezt a kiszámíthatóan egyszerű viselkedést használod, az nem kelti fel mások figyelmét, nem leszel izgalmas figura számukra.
2019. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

" Hölgyem, a szépséged el kápráztat!"


Haha! Remélem trollkodsz csak!

2019. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2%

Mert hiába mondod, magadról nekik csak a felszín számít.

Nem fog senki nekünk privátot írni hogy jajj, de jó lenne megismerkedni egy ilyen sráccal.


23F

2019. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Szóval akkor rendes férfi nincs is kapcsolatban, amiből az következik, hogy minden férfi, akinek kapcsolata van az egy flegma s eggfej. Kb igy gondolod?
2019. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Csak egy átlagos csinos karcsú lány kell? Nekem is csak egy átlagos jóképű izmos férfi.
2019. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező ne hülyéskedj. Hölgyem a szépséged elkápráztat.. Ez a középkori kifejezési forma szerinted bejönne bárkinek? Ne haragudj de ez annyira elavult, hogy persze, hogy kiröhögnek. Ki beszél ma így?


Ráadásul nem így kezdünk egy nőnél, hisz egy szép nő naponta többször is hallja mennyire szép. Az havonta több száz, normálisan mondva nem pedig középkori lovagként. Fejlődj kicsit, járj nyitott szemmel, tanulj azoktól akik sikeresek a nőknél. Azoknál ilyet tuti nem hallottál még. Az, hogy te úgy gondolod ennek kéne működni ez a te rossz felfogásod nem pedig mások hibája.

2019. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Negédes csöpögős nyalizástól nem leszel sem kedves, sem odaadó, sem jó fiú.
2019. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!