Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan nem valláso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan nem vallásos nők, akik egy évet legalább várnak az együttlétre egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
34 éves úri ember vagyok és szeretek úgy szeretkezni egy nővel hogy már nagyon ismerem a lelket mert akkor akarom megismerni a testét, ha lelkét szeretem és már ismerem és ahhoz hogy jól megismerd a lelkét kell egy év nem lehet 3 hónap alatt megismerni és megszeretni
2019. dec. 9. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Vannak persze, nem lépnek testi kapcsolatba addig a kiválaszottal, más pasikkal csinálják ezen időszak alatt.
2019. dec. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. De egy nem olyan azt hinné azért húzzod az időt mert valami nem stimmel veled.
2019. dec. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem, hogy sok van. Annyira a csapból is az folyik, hogy a szex a világon a legfontosabb dolog, hogy az emberek nem várnak ilyen hosszan. A vallásosak egy része esetleg igen, mert a hitük szerint bűnt követnének el. Egy nem vallásos embert viszont nem tudom, mi tartana vissza attól, hogy testileg is együtt legyen azzal, akit szeret, és akire vágyik. Közhelyes, de a mai felgyorsult világban nincs idő arra, hogy egy évig malmozzunk, aztán esetleg kiderüljön, hogy valami nagyon nem okés a két fél közt.
2019. dec. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki nem vallásos tutira nincs. Vallásos ismeröseim 1 éven belül már össze is házasodtak, mert esküvő előtt tilos a szex. Egy évig nem szórakozok valakivel, akivel talán nem is megy a szex, vagy túl kicsi/nagy vagy akármi
2019. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak, de valószínűleg épp olyan problémásak, mint te. A harmincas évek derekán már családra, gyerekre vágyó nőnek nincs erre ideje, hogy te ezen még gondolkodj; ha gyerekek vannak, akkor meg türelme, hogy várja a sült galmbot.
2019. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem randizok már, mert engem megijeszt ez az "azonnal dugni kell idegen emberekkel, különben leesik a phaszuk".
2019. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!