Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy INTJ férfi számára tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy INTJ férfi számára tényleg ez a két opció létezik a nőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Talál egy magához illő racionális nőt, aki a társadalom 1% alatti részét teszi ki. Ennek minimális az esélye.


Megalkuszik egy olyan nővel, aki sosem lesz intellektuális társa és hosszútávon, de lehet, hogy már rövidtávon agyf...t kap tőle.


Mielőtt bárki azzal jönne, hogy a kapcsolat a kompromisszumról szól, nem mindegy milyenről. Nem arról van szó, hogy valaki az ágy melyik oldalán szeret aludni, vagy milyen csészéből issza a kávét. Idegőrlő tud lenni, mikor evidens dolgokba köt bele a másik, ha érvelési hibákat is használ, akkor a hajamat tépem.


Amikor meg a megértés és fejlődés szikráját sem látom benne, az a kapcsolat halála. És a végtelenségig türelmes típus vagyok. Elfogadtam, hogy nem tud angolul, nem tudja elolvasni/értelmezni a PubMed-es tanulmányt, kerestem neki egy magyar nyelvűt, de azt sem olvasta el. Amit ráadásul azzal indokolt, hogy nem volt ideje. Napi több óra Facebookra van ideje.


Amikor mondtam neki, hogy ez így nekem nem működik, akkor hisztizett, de mikor felajánlottam neki a lehetőséget, hogy akkor legyen az, hogy én tanulok, olvasok és a hobbijaimmal foglalkozom ő meg Facebookozik meg plázázik meg amit ő szeret és ha találkozni akar, akkor írjon rám, ha én, akkor meg én írok rá és egyeztetünk, akkor meg megsértődött, hogy nekem ő biztos csak arra kell... Mintha eddig nem a szex tartotta volna össze a kapcsolatunkat, pedig ez is nyilvánvaló volt. Nem tudom az volt-e a zavaróbb, mikor úgy tett, mintha értené miről beszélek, vagy mikor olyasmiket mondott, hogy "én ehhez nem értek, én lány vagyok".


Pedig tényleg én örültem volna a legjobban, ha fejlődik, de vagy az a bajom, hogy meg akarom változtatni őket, vagy rájuk hagyom és akkor meg én őrülök meg.



2019. nov. 22. 10:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%

Én is INTJ vagyok nőként :D többször kitölöttem már évek alatt és mindig ezt dobta nekem. Pedig azért én ennyire nem viszem túlzásba a tanulást. De az tény,hogy a párkapcsoaltomban nekem is rendkívül fontos a fejlődés,hogy a párom fejlődjön,mert ha nem akkor úgy érzem csak vegetálunk és nem tartunk sehova.

Nálad azt nem értem miért várod el,hogy pont azokután érdeklődjön ami téged is érdekel?? Miért nem fejldőhet a saját ízlésének megfelelően ez a lány? Amúgy mega leírtból inkább úgy fest,mintha egy nagyon egyszerű lányt választottál volna aki kicsit sem illik hozzád.Azért egy átalgos nőnek ennél több az érdeklődése,mint facebook,és pláza...ez mrá tényleg nagyon alacsony intelligencia szint...

2019. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy hulye a csajod, az elegge fuggetlen attol hogy mi a Myers-Bryggsed. Most ez igy vagy ok neked, es jokat hancurozol vele, vagy kidobod es keresel ertelmeset. Mondjuk nemtom h vmi PubMed-es tanulmany miert olyan fontos h meg kelljen emliteni de ezt te tudod:)
2019. nov. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig több esélyed van, mintha INFJ lennél, az sokkal szarabb, senki nem ért meg és nem igazán ismer meg sosem. És ezt el kell fogadni. Neked legalább erre még van esélyed.
2019. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a típusok az adott skálák egyes pontjait jelölik kategorikusan. Amelyik felébe esik a skálának a te típusod, az vagy. Egyébként egyáltalán nincsenek akkora eltérések a többség számára.


Én ENTP vagyok hivatalosan, ebből az E majdnem 50% lett, egyébként egyáltalán nem érzem magam E-nek, csak az önérzetességem és helyenként a gátlástalanságom miatt berakott abba a kategóriába, amúgy meg a hátam közepére nem kívánom az embereket... Az NT már szélsőbb, a P is határ, majdnem J. Az én példámból láthatod, hogy a leírásnak csak egy hányada igaz rám, mellesleg logikus, hogy az ember 4 betűre nem alapoz egy kapcsolatot, akkor sem, ha abból az egyik skála egy számára fontos tulajdonságot jelöl.


Bár ha racionalista vagy, nem értem, miért írsz ki ide ilyen kérdéseket, hiszen valószínűleg te is tudod rá a választ. A tudományos életben kevesen mozgunk, Pubmedet én is 5 éve olvastam, azóta inkább kódot. És egyébként sok publikáció egy akkora szar, hogy még egyetemistaként is fanyalogtam rajta, mikor benne voltam ebben az egészben. A másik: gondolod, számít egy kapcsolatban, hogy tud-e publikációt értelmezni? Nálam nagyobb koponyák sem tudnak, mert nem arra lettek szoktatva. Egyébként pedig nem lesz jobb vagy érdekesebb társ tőle az ember, legfeljebb akkor, ha az a fétisetek, hogy értekezést írkáljatok egymásnak flört gyanánt. Úgy, hogy "Mmmmh, bébi, M. Hendricks és mtsai (1990) is megmondta, hogy a 2 év a vízválasztó a kapcsolatunkban és mi már 3 évet kibírtunk, hihetetlenül jók vagyunk!" Vagy mit tudom én, most mondtam valamit.

2019. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%

A neten elérhető tesztek kamuk. A Briggs-Myers teszt nagyon drága, és a neten lévők nem liszenszeltek.


Ezt elmondva, te miért akarod, hogy a barátnőd ugyanazt csinálja, mint te? Én szeretem a saját szakmám, és tudományos tevékenységgel is foglalkozom a munka mellett, de a barátnőm mást szeret, és ő másban jó. Unyalmas lenne, ha mindketten ugyanazt szeretnénk.


(Szerintem nagyképű vagy.)

2019. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
77%
Ez a INTI BDSA JFBS VDJA rendszer amúgy ennyire megbízható, hogy mindenki ezt veszi alapnak?
2019. nov. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Az ember változik... nekem is az INTJ vagy az INFJ szokott kijönni... Gondolom attól függ, hogy épp milyen hangulatban vagyok. :D
2019. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
65%
A Myers-Briggs az kb. az NLCafés horoszkópok szintjén mozog. Mindenkiről összedobál egy csomó pozitív tulajdonságot, ez hízeleg a teszt kitöltőjének, aki aztán készpénznek veszi a sablonos szöveget.
2019. nov. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
84%
8: Aztán Jung mond valamit? Nem? Az szomorú. Ez a teszt legalább nyomot hagyott a tudományban a mögötte lévő elmélettel együtt. Valóban, nem a legjobb, kritikusan kell kezelni, de hogy áltudományos meg hülyeség... Ne legyünk már idióták és ne járassuk már le magunkat ilyen dumákkal, hanem olvassunk utána. :)
2019. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
INTJ nő vagyok. Sok olyan barátnőm van, aki megfelel az elvárásaidnak. Szerintem rossz helyen keresel nőket.
2019. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!