Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó ha az embernek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ha az embernek van egy társa?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan régen voltam utoljára kapcsolatban, hogy már el is felejtettem mi volt benne a jó. Igazából csak a rossz maradt meg, de az bevésődött örökre. 43F


2019. dec. 10. 01:42
1 2
 1/11 Rockarc ***** válasza:
76%

Jesszus, tenyleg ennyi idosen kerdest kell kiirnod errol? En kerek elnezest.


43F

2019. dec. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Tőled (is) függ, hogy milyen a kapcsolat.. mások hiába írhatnak pozitív tapasztalatot, a sikertelen ember csak felháborodik, hogy ő nem azt tapasztalja.
2019. dec. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is rég volt kapcsolatom, és hasonlóan felmerült ez a kérdés bennem. Arra jutottam, hogy jó ha van párja az embernek, de sokkal többet elvesz, mint ad, annak aki szeret egyedül lenni, pláne. N
2019. dec. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Ezért nem rossz, ha valakire számíthat az ember, mint barát, szabadidőpartner, esetleg szex....?

A baj az, amikor nem mondják ki nyíltan, mit szeretne egyik másik.

2019. dec. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Igazából arra voltam kíváncsi másoknak ez miért jó. Nekem egyértelműen már nem kell, mert sokkal jobban érzem magam egyedül, fojtogató kötöttségek és az állandó elszámoltatás nélkül.

2019. dec. 10. 11:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Most nézz mélyen magadba! Szerintem amit állítasz, hogy neked egyedül jobb megkérdőjelezi, hogy kitettél egy ilyen kérdést. Vívódsz magaddal.
2019. dec. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6-os, nem feltétlenül. Olyan is van, hogy az illetőben már csak egy kis bizonytalanság van, és szüksége van egy végső lökésre arra, hogy levonja azt a magára vonatkozó végkövetkeztetést, amit már jó ideje gyanított.
2019. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Valószínűleg alkalmatlan is vagyok/lettem már egy kapcsolatra. Vívódás nincs bennem. Inkább mint biológiai szükséglet hiányzik néha, de már ez is egyre kevésbé.
2019. dec. 10. 17:07
 9/11 A kérdező kommentje:
3-as: Hány éves vagy és hány éve élsz kapcsolat nélkül?
2019. dec. 10. 20:52
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Ezt inkább nem tenném közszemlére. (3)
2019. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!