Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora a társadalmi elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a társadalmi elvárás arra vonatkozóan hogy az embernek legyen társa, párja?

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 08:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Milyen skálán? Mi a mértékegység?
2018. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Elég nagy. Gondolj csak bele hogy mennyi reklám, újságcikk, tv műsor, fórum stb szól párkapcsolati témákról. A való életben is sokszor feljön témaként a randizás, házasság baràti körökben stb. Azt tartják normálisnak, ha van valakid. Ha sokáig egyedül vagy akkor már rögtön kombinálnak az emberek hogy biztos defektes stb... De egyébként ez nem csak Magyarországon van így, hanem a világ nagyrészén. Afrikában vagy Ázsiában (nem minden egyes országban) kb. a társadalom ki is veti magából a szingli embereket. Itt azért nyugodtan élheted a magad kis életét akár pár nélkül.


Ne foglalkozz a társadalmi nyomással, élj úgy ahogy te szeretnéd!!!

2018. febr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%

Elég nagy. Főleg a normális embereknél a gyerekekre. Csok, diákhitel tartozás eltörlése....

Házasok adókedvezménye.

2018. febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy látom nagy. Én esetem: diploma, munkábaállás (férfias, mérnöki munka). Tipikus “szingli élet” melóban folyamatos megjegyzések: kellene már melléd egy férj, gyerek stb. Én ezt nem éreztem. Eltelt pár év, majd magától kialakultak ezen igényeim. Férjhez mentem. Megint eltelt pár év, közben a szöveg: mindig csak a munka, kéne gyerek is. 32 évesen ezen igényem is kialakult. Mikor bejelentettem hogy megyek szülni, jajj mi lesz most velünk. Egyszóval: ami van az sose jó. :-) se társadalmilag, se a családodban. Mindig mindenki okosabb.
2018. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nagy. Más kérdés, hogy meg akarsz-e felelni a társadalomnak ilyen szinten
2018. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Én nem tapasztalok ilyen elvárást.
2018. febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon nagy. A vicces, hogy miután lesz párod, totál telibe sz.rják egyébként. Szóval kutyát sem érdekli, ha van párod, de ha nincs, akkor egy selejt, korcs vagy.
2018. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, elég nagy, viszont soha nem érdekelt engem, mit is vár el tőlem a társadalom. Ettől függetlenül, lett párom, de az a nagy szerelemből adódóan és nem holmi elvárás végett.
2018. febr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Van, de én nem éreztem, amíg nem volt. Azért akartam párt, mert én szerettem volna.
2018. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Lazy Lover ***** válasza:
6almas! Akinek nincs az tuti valami elmebeteg nyomi lehet a moslèk társadalom szerint.
2018. febr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!