Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha állítólag aki ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag aki ebben a tetűfészek országban születik az emberiség 80%-ánál jobb helyzetben van, miért kamu az összes afrikai meg ázsiai feleségkeresős dolog?

Figyelt kérdés

Nem szerettem soha a cukormázat és a hazug illúziókat amiket a Disney talált ki a szerelemről. Habár szeretem a jelent és a jövő felé orientálódom, ha a múltból mondanom kellene valamit, ami tetszett azok az elrendezett házasságok voltak.


Mielőtt bárki rám sütné a gonosz hímsoviniszta jelzőt, pusztán a szerelem illúziójában nem hiszek. A jó kapcsolat alapja szerintem azon túl, hogy egyik fél sem hányja el magát a másik testétől az, ha mind a kettő teljesen nyílt lapokkal játszik.


Úgy látszik a fejlett világban mintha visszafelé fejlődés lenne. Nem tudom a Disneynek vagy minek köszönhető, de valahogy mindenki "szerelemre" vágyik, valami extra különleges, megfoghatatlan érzésre, aztán csodálkozik amikor pofára esik.


Talán a puncs.hu ami még döntögeti kicsit a tabukat, de ott meg átestünk a paci másik oldalára, az összes ottani nő olyan férfiak után epekedik, aki a felső 1% tagja. Semennyire sem reális, hogy mindegyiknek jut egy, viszont aki ebbe az 1%-ba tartozik, ki is használja előnyös helyzetét és mindegyiket kipróbálja, majd jön a következő.


Szóval a kérdés, hogy egy közel 8 milliárdos népességű bolygón, ahol hamarabb van internet meg okostelefon bizonyos országokban, mint normális épületek, egészségügy, oktatás és hasonlók, hol találhatók azok a nők, akik állítólag annyira örülnének ha Magyarországon, azon belül is Budapesten élhetnének?


Mert én sajnos azt látom, hogy még az ország elmaradottabb részein is inkább az út szélén állnak lányok vagy olyannal élnek, aki rendszeresen veri őket esetleg csak házicselédnek használja és semmi kedves szót nem kapnak, egy szűk, rafináltabb részükről meg messziről lerí, hogy olyat keres, aki rajta kívül még a népes családját is eltartja vagy fél percre egyedül hagyod és már nyitogatja a szekrényt, fiókokat hogy mit lehet ellopni (majd lelépni).


2019. dec. 10. 03:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha kulfoldi feleseg kell akkor ne azsiai meg afrikai felesegkeresos oldalakat nezd hanem pl fb-n irj ra nokre es lehet valakinek tetszik az hogy europai vagy, ha neked bejon ha kihasznalnak.
2019. dec. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem sokan fogják otthagyni a kulturális közegüket, családjukat, barátaikat, hogy egy lúzerrel éljenek középszerűen a világ másik felén. Látod, még a magyar lányokat se fogja meg ez, pedig itthon is vannak bőven olyan rossz állapotok vidéken, mint a fejlődő országokban. Őszintén szólva a többség egyáltalán nem is nyitott anyagiak alapján belemenni semmibe (ami persze tök jó dolog, csak engem meglepett..). Egy időben próbáltam támogatói kapcsolatra fiatal lányt keresni (mondván, hogy nekem nem számít a pénz mert jól keresek, valakinek meg jól jöhet, és mindenki jól jár) de nem találtam senkit, csak kamusokat, eltűnősöket, meg hivatásosokat.
2019. dec. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Mindenki kihasznál mindenkit és minden kapcsolat, az emberi kapcsolatok és a szülő-gyerek kapcsolatok is az érdekről szólnak végső soron, csak elhitették velünk azt a mesét, hogy ez nem így van.


És általában ugyanezek az emberek arról is meg vannak győződve, hogy az érdek az kizárólag csak rossz dolog lehet.


Nekem érdekem egy fiatal és vállalható külsejű nővel együtt élnem és szexelnem, neki pedig érdeke egy olyan országban élni, ahol van ivóvíz, modern egészségügy (magánban), oktatás, fejlett infrastruktúra és megszabadul olyasmiktől, hogy vallást, házasságot vagy bármi ilyesmit kényszerítenek rá és még maláriaszúnyogoktól és veszélyes egzotikus ragadozóktól sem kell félnie.


Ki használ ki kit? Szerintem senki senkit. Vagy ennyi erővel minden kihasználás. Az is, mikor te pénzt adsz a péknek a kenyérért.

2019. dec. 10. 04:34
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

"ha a múltból mondanom kellene valamit, ami tetszett azok az elrendezett házasságok voltak"


Elrendezett hazassagban elek messze Keleten. Termeszetesen szexualis eletem az nincs (gondolom neked sincs, emiatt tetszik neked a dolog). Ami pozitiv, hogy konnyebb penzt keresni, mint a tetufeszek Europaban, es egesz evben 33 fokos a tenger :)

2019. dec. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálom, hogy ilyen életed van
2019. dec. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Azok beszélnek így akik értéktelennek tartják magukat vagy tényleg azok. Azok akarnak alá választani, megmentősdit játszani másokkal. Hogy le legyen neki örökre kötelezve, mert ihat tiszta vizet, meg kap orvosi ellátást de ettől nem fogja jobban szeretni, csak kihasználni.


A mély kultúrális szakadékok pedig megölik a kapcsolatot. Teljesen eltérő prioritásokban élnek, bigott vallásban, babonákban hisznek a fejlődő országokban. Gondolkodtál rajta h milyen közös témátok lenne? Vagy csak szex legyen meg mossa ki a gatyádat, mert - ez nem párkapcsolat.

Többnyire fogalom zavarban vannak rengetegen, azt sem tudják hol van Mo, nem olvastak világirodalmat, európai amerikai filemeket sem ismerik, maximum Madonna meg Jackoról hallottak aztán nagyjából ennyi. A saját világnézetét nem fogja csak úgy levedleni egyik napról a másikra a kedvedért. Eleve halálra vannak ítélve az ilyen kapcsolatok, mondjuk még egy Ukrán vagy Orosz nővel vagy egy Albánnal ha nem muszlim elkepzelhető, de egy fekete Afrikai vagy Kambodzsai, Dominikaival kizártnak tartom, hogy hosszú távú legyen a kapcsolat ha egyáltalán összejön.

2019. dec. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Mert talán egy magyar nő nem használja ki a férfit, akivel összeáll? Az itteni nők is ugyanúgy érdekből jönnek össze valakivel: vagy azért, mert gazdag, vagy azért, mert jól néz ki és irigylik ezért a barátnők, vagy valami egyéb érdeke fűződik hozzá. Semmivel sem jobb vagy rosszabb egy szegény országból feleséget importálni. Az legalább valószínűleg normálisabb, mint a magyar nők, hajlandó kivenni a részét a házimunkából és gyereket szülni.
2019. dec. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
A másik tévhit, hogy ők majd kezesbárányok, betaníthatók lesznek. Haha ne becsüld alá őket se az ázsiaikat se az afriakat, lehet ha nincs valami ínyére majd torkonszúr mert ő ezt látta otthon. De persze sok sikert a import feleséghez, lehet álmodozni. :)
2019. dec. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem MINDEN ilyen oldal kamu.


De gondolkodj!

Ha adott egy csinos, ápolt, fiatal nő, aki kényszerből házasodik, az miért akarna egy magyar felesége lenni, Magyarországon, mikor foghat egy angol, svájci, vagy amerikai férjet is?

Azért SiJófokh nem Miami. :)

2019. dec. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennek a nőnek a tiszta ivóvíz is nagy előrelépés, valószínűleg nem internetezéssel tölti az idejét hanem napi 10-15 órákat dolgozik. Akiket hirdetésben látsz azok kamusok, lehet, hogy egy pasi van a kép mögött, és így akarnak lenyúlni (küldj pénzt repülőjegyere stb.) Tudom, hogy döbbenetes tényt közlök, de a nők többsége nem prosti.

Ami pedig az általad leírt érdek alapú emberi kapcsolatokat illeti: egyszerűen nem igaz. A normális ember meg tudja haladni a sima, ösztön alapú kapcsolatokat és magasabb szintre tudja emelni, sőt. Ez a célja az emberi fajnak a bolygón. Ha te ezt nem érzed, érted, veled vannak a bajok, minimum érzelmi fogyatékos vagy.

2019. dec. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!