Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mi a baj a Tinderes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a baj a Tinderes pasikkal?

Figyelt kérdés

Poénból váltottam nemet az alkalmazásban és megnéztem a "versenytársakat". Azt kell mondjam nem értem miért panaszkodtok sokan.

"Csak az izmaikat mutogatják", "nincs egy normális képük se", "kocsikkal meg pénzükkel pózolnak", "nincs kitöltve a BIO" amiket a leggyakrabban olvasok mint panasz, de én ezt nem tapasztaltam, vagy nem kirívóbban, mint a lányok között. Férfiaknál továbbá nem sok hányinger keltő thrash profil volt, ami lányoknál már zavaró méreteket öltött. (1-2 agyonfilterezett kép magadról, a többin meg macskák meg trash memek) Legtöbb srácnak ki volt töltve a bio-ja is. Szóval nem értem alapvetően mi a probléma. Sokan még a leírásban is jelezték, nem egyéjszakás kalandra vágynak, kb hasonló arányban ahogy lányoknál is szokott lenni. Talán annyi különbséggel, h itt a fiúk között azért jobban néztek ki, akik ezt kiírták. Beszélni nyilván nem beszéltem egyikükkel sem, de nagyon kíváncsi vagyok mi a lányok valós oka amiért panaszkodnak. Mert a fentieket alaptalannak látom.


Milyen a tökéletes Tinder profil? (Azon kívül, hogy a szőke herceg van rajta fehér lovon...)



2019. dec. 10. 08:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mar az jelzeserteku ha felmeztelen kep van fent rola. Azt gondolnad persze h tok rendes sracok vannak fent keprol, na es ok szoktak pl penzert szexet ajanlani vagy athivni este 11kor. Es ez nem csak tinder. De pl az egyik volt baratom igy jott ossze uh nem panaszkodok, vannak rendes sracok is
2019. dec. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
Nem elég jóképűek
2019. dec. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

A fő bajom az volt velük, mikor tindereztem, hogy rohadtul unalmasak és faxvezéreltek. Így röviden. Húztam én már jobbra normális biot, kitöltetlent, "szépfiút", átlagos srácot, aki a "jó belsővel elmegy" kategóriába esett külsőre, 3 kivétel volt: az egyik jó haverom, az exem és a párom. És volt még talán 5 srác, akivel nem halt meg a beszélgetés, csak pár hónappal később.


Hiába volt igényes profilom, szartak az infókra, olyan faékegyszerű, végtelenül ostoba nyomorék üzeneteket kaptam, hogy esküszöm a végére elkezdtem utálni az embereket. Nem azért húztak jobbra és írtak rám, hogy beszélgessünk. Ők csak mindenképp fel akarták venni a kapcsolatot egy számukra vonzó nővel és ennek érdekében az sem érdekelte őket, ha egy rakat sablon szutykot öntenek oda meg faggatóznak, hogy aztán ha válaszolok rendesen, csesszenek reagálni rá, nehogy elinduljon egy normális beszélgetés, inkább ugranak a következő szar nyomorult kérdésükre. Mint valami szánalmas interjún a helyi tévénél. És miközben ezt írom, már megy fel bennem a pumpa. Aztán mikor megelégeltem és mondtam, hogy na jó, ezt itt és most hagyjuk abba, akkor az én anyámat, meg jött, hogy ugyan, hogy kéne beszélgetni egy idegennel. Úgy ba zmeg, hogy ott egy normális leírás és nem akarom elhinni, hogy csak addig tudsz jutni, hogy szép vagyok, te szerencsétlen, úgy...


Nem a profil számít, hanem az, hogy élvezetes legyen a beszélgetés és ne üvöltsön róla, hogy te amúgy rohadtul leszarod a másikat és eszed ágában sincs a társa vagy egyáltalán jó társaság lenni a későbbiekben, csak addig beszélteted, amíg beteheted meg amíg jót tesz a kis egódnak, hogy egy szép nő szóbaáll veled, akivel amúgy nem vagy képes mit kezdeni.


Ilyeneket kaptam:


Szia

Szia :)

Hogy telt ma a napod? 😋

Ehh... Jól.

Mesélsz valamit?

Ott a biom... Az nem elég?

😀Nem ilyenre gondoltam. Valami sztorit vagy valamit.

Persze, hogy aztán jól elszórakozz, mialatt produkálom magam aztán ba sszál továbbra is értelmesen beszélgetni? Ott egy halom infó. Ha azzal nem tudsz mit kezdeni, én nem leszek produkciós majom, amit nézhetsz sorozatok helyett. Csá.

2019. dec. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

A másik kedvencem a "lenne kedved ismerkedni?" volt. Nem ba zmeg, azért vagyok egy ismerkedős appon és azért húztalak jobbra, hogy ne ismerkedjük, te zseni... Meg a "mizu" a "mesélj(magadról". Mi az anyámnak néznek ezek? Párszor meséltem amúgy, hátha akkor jobb lesz, de ugyanúgy szartak bele. ":D" volt a válasz meg "az jó" meg "haha". Mi a rohadt anyátokért pazaroljátok az időmet ilyen szarokra?


Rettenetesen felcsesznek az ostoba emberek

2019. dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Lol utolso ilyeneket en is kaptam. Pedig en is kezdemenyeztem, reagaltam beszelgetesre,kerdeztem. Sok sracnak csak a gondolat kell hogy amugy lehetnevalami (teves) es energiat meg nem fektetnek bele. Vagy a masik eset a zaklato. Ha nem valaszolol egy kerdesere 20 percen belul mar orjong h szarok ra meg biztos massal beszelgetek (nem nyilvan csak vele beszelhetek tinderen...)
2019. dec. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem tudnak beszélgetni. A profilig jó minden de aztán valahogy nem tudnak beszélgetni. Pedig én aztán nem olyan vagyok, hogy csak egy szavas válaszokat küldök. Erőltetetten beszélgetnek, nincs bennük semmi lazaság, túl görcsösen csinálják sokan. Az egyik véglet az, szia mizu hogy vagy milyen volt a napod, a másik véglet meg a mit dolgozol, mi a kedvenc színed.

Kb. 500 matchből nem hazudok, KETTŐ sráccal tudtam huzamosabb ideig beszélgetni, úgy, hogy nem untam halálra magamat, és érdekelt a másik fél. Pedig nem voltak nagy igényeim. :D

Szóval szerintem, de ez szubjektív, nem a kinézettel van sok esetben a baj, hanem azzal, hogy a nőt egy külön állatfajként kezelik sokan.

2019. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
#3 Szerintem meg egy "Hogy telt ma a napod?" kérdésből igencsak érdekes beszélgetéseket ki lehet hozni, csak normálisan kell válaszolni, nem egy szóval lerendezni. Te tipikusan az a fajta vagy, aki elvárja, hogy kinyalják a férfiak a seggét, már bocsánat. A magadfajtáktól óvjon engem a sors. Utálom az egyoldali kommunikációt.
2019. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#6: tökéletesen egyetértek!


Nekem is olyan érzésem volt, hogy nem kezelnek olyan emberként, mint amilyenek ők. És nem is igazán kíváncsiak rám emberileg, csakhogy így semmi értelme... Azt nem tudom eldönteni, hogy alacsonyabb rendű vagy felsőbbrendű vagyok a szememben, de az biztos, hogy nem érzem úgy, mintha bármi közünk lehetne egymáshoz, mert rettenetesen görcsösek és bele sem gondolnak, hogy ők fordítva mit tudnának reagálni.

2019. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

7: PRÓBÁLTAM.

A 60. esetben már csak ennyire telett és onnantól a többit is leszartam, mert az előző 60 cseszett bármit kezdeni azzal, amit értelmesen írtam neki. Látom, te is ilyen értetlen gyökér vagy, mint ők. Ha kicsit figyelmesebbel elolvastad volna, amit írtam, látnád, hogy ott van benne, hogy mikor normálisan válaszoltam, azt is letudták néhány szóval és megint rajtam volt a sor, hogy produkáljam magam. Ilyen szarokkal töltsem az időm olvasás, tanulás, edzés vagy bármi más helyett? Kösz, nem, akkor inkább tolok egy unmatchet. A szingliségnél egy dolog rosszabb, az pedig az, mikor egy szarkupac rabolja az idődet.

2019. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Korotok? Mennyi idős pasikkal tapasztaltátok ezt?
2019. dec. 10. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!