Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik sokkal toleránsabbak a kismellű nőkkel, mint a nők a kisfarkú pasikkal? Meg alapból más téren is miért kompromisszumkészebbek?

Figyelt kérdés

Valaki feltette ezt a kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Természetesen egyik pasi sem mellméret alapján választ párt (sokuknak pont ez jön be) míg számos péniszméretes kérdésnél jópár csaj bevallotta, hogy igenis szereti a nagy farkat, a legtöbbje pedig beismerte, hogy "elég egy átlagos" (húú, mintha az mindig olyan nagy nyilvánvaló és egyértelmű lenne). De más téren is megfigyelhető ez a tendencia. Az alacsony és magas lányok is egyaránt bejönnek a pasiknak, de a pöttöm csajoknak már ugyanúgy magas pasi kell, mint a magas nőknek. Ja meg akkor ott van még, hogy sok palinak a molett csajok is vonzóak, de egy sovány pasi már baromira felejtős.


Akkor most miről is szól a vita, amikor az a kérdés, hogy kinek könnyebb a társkeresés???



2019. aug. 4. 17:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
85%
A probléma az barátom, hogy azt hiszed itt a gyakori kérdéseken van a való élet, és ez tükrözi a való életet. ITT csak vélemények vannak és nem az ember az összes földön. Azért mert itt több olyan van akinek olyan a véleménye, ami neked nem tetszik az nem jelenti hogy mindenkinek az lesz a véleménye. Ráadásul a válaszolók nem lehet tudni hogy mennyi ott a valós nő. Szóval ha te a netes felületekre alapozod az életed, a világképed és mások véleménye formálja a te saját életed/hit és véleményrendszered akkor nagyon nagy bajban leszel az életben.
2019. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
75%

Kicsit. Ez a kulcsszó. A férfiak vagy fétisszerűen szeretnek valamit, vagy kicsit. Vagy 200 kilós nőkre vágynak - ez esetben fétistárgy vagy -, vagy kicsit eltűrnek valamit. Lehet (meg van engedve) kicsit duci, kicsit lógó a melle, kicsit rövidebb a haja, keveset sminkeljen.


Ha én leírom, hogy a nagy farkak undorítanak, úgysem hiszed el, biztos csak úgy mondom. Minek akkor bizonygatni.

2019. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, te úgy csurod csavarod itt a mondókad, hogy azt hozz ki belőle, amit akarsz. Zavaros dolgokra hivatkozik zavarosan. Nesze semmi, fogd meg jól, elohuzol a seggedbol valamit és igazsagkent kezeled.
2019. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
78%

Már megint a kis farok probléma. Ha egy nő szeret, vagy szereti a szexet, akkor ez nem probléma. Ha nem szeret, akkor meg lehet 5 méteres farkad, akkor se kellesz neki.


Aztán azzal is legyél már tisztában, hogy nem a 18-20cm-es farok az átlagos, hanem a 12-15cm-es. Tudom, a reklám nem ezt mondja, de attól a tények tények maradnak.

2019. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
92%
A mell esztétikai kérdés, a farok méret meg funkcionális. Próbáld ki, szüless nőnek, aztán majd érzed miért jobb ha hozzád illővel vagy (ez nem azt jelenti hogy minél nagyobb). Most annak a rengeteg nőnek a véleménye, akiknek amúgy sincsen soha hüvelyi orgazmusa, nem igazán releváns. De a férfiak is érzik, nekik is jobb ha olyan nővel vannak akivel nagyjából passzolnak. A mell meg csak ízlés dolga.
2019. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
87%

A mell mérete legfeljebb vizuálisan izgató a férfi számára, viszont a nőnek fizikai érzésben van különbség a péniszméretek között. Én úgy mondom azt, hogy számomra fontos a péniszméret, hogy voltam együtt 12 centitől 22 centiig elég sokféle farkú férfival, és bizony, sajnálom, hogy ezt kell mondjam, nekem a nagyobb jobb érzés volt- mert jobban kitöltött, mert intenzívebb érzés volt. Ez mellméretnél nem állja meg a helyét, amíg nem ciciszexet akarsz, addig tényleg csak a látvány izgathat fel, ami persze fontos, de azért a szexélményben nem játszik akkora szerepet, főleg ha a pozitúrák egy jelentős százalékát veszem figyelembe, ahol még csak nem is látod a nő mellét, ellenben a nő akármilyen pózban érezni fogja a péniszed méretét.


Amúgy én azok táborát erősítem, akik azt mondják, hogy mindkét nemnek nehéz a társkeresés. Szexre partnert találni nőnek könnyebb, ez nyilvánvaló, de az a helyzet, hogy amikor komoly párkapcsolatra keresel valakit, akkor hirtelen a férfiaknak is nagyobb lesz a listája annál, hogy legyen rajta egy luk, amibe belelógathatja (merthogy, amikor alkalmi szexre keres párt, akkor kb ennyi az elvárás). És ez teljesen rendben is van, szerintem, nem illik össze mindenki mindenkivel, szerintem nőknek legfeljebb a lehetőségeik nagyobbak ismerkedni, mert többen közelítik meg őket, de attól még igazán úgy párt találni, hogy minden klappoljon, a férfinak is ugyanazok legyenek az elképzelései, meg is értsék egymást, szexuálisan is összeillőek legyenek, ésatöbbiésatöbbi, az mindkét nemnek ugyanolyan nehéz. Mert ne abból indulj ki, hogy sok szexuálisan frusztrált pasi bármilyen nőnemű lényre ráugrana, aki igazán komoly társat keres, akivel leélheti az életét, aki a gyerekeinek anyja lehet, az ugyanúgy megválogatja kivel áll össze, mint a nők, csak esetleg a nagy keresés közben tesz némi engedményt az ingyen szexek reményében, ezért tűnik úgy, hogy a férfiaknak "mindegy", kivel állnak össze.

2019. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
47%
7-es. Én azért megnéznék egy kimutatást arról, hogy a 16cm-nél kisebb farkú férfiak hány százaléka frusztrált. Én igazat adok neked, ne érts félre. Viszont a farokméret az egy adottság, ezen nem lehet változtatni. Tényleg sok kapcsolat és házasság megy azért tönkre, mert a nő belefárad abba, hogy megjátssza hogy jó neki. Sajnos az is igaz, hogy azok a nők akik nem szeretik a szexet, többségében a párja kicsi vagy vékony farka miatt. Nekem is volt olyan barátnőm, akiben az ég világon semmit de semmit nem éreztem. Gondolom ős sem. Brutálisan rossz volt vele a szex, számára meg én voltam rossz. Bánatomra nekem is csak átlagos a méretem, utána már sosem mertem szólni egy nőnek, aki nem kedvelte a szexet. Sőt, már fel sem merem hozni a témát, mert elkeserít a fájó igazság, ami ellenne tudok tenni semmit.
2019. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
4%
Idióták vagytok... a farokméret qrvára nem számít, hisz’ a hüvelyben nincsenek idegvégződések - a “nagyfarok a tuti”-kommentelők fele frusztrált pasi, másik fele meg megfelelési kényszeres kis tiniphitscha, aki megtanulta, h a nagy farkat kell élveznie... mint ahogy az anált is... röhej...
2019. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
84%

Én nem úgy tapasztaltam, hogy toleránsak lennének többségben. Van rajtad 5 kiló plusz már bálna vagy meg zsírdisznó.

A kis mell, kis farok esetén meg gondolkozz már logikusan, ha eddig nem voltál képes erre. A mell nem feltétlenül kell a szexhez. A kis fa.sz meg nem biztos, hogy egy közepes vaginával rendelkező nőnek élvezetes lesz. Szűk mérettel meg szerintem nem szaladgál túl sok nő.

2019. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
39%

Sajnos elég sok nőtől hallottam már hogy jobb nekik a nagyobb méret. Sok nő meg inkább csak bólogat, mert nem akarja megsérteni a párját. Nekem már nemegyszer a pofámba vágták ezt, a feleségem sem hajlandó havi egynél többször az ágyba bújni. Akkor is mintha a fogát húznának, és közben csak ásítozik. Előtte viszont masszírozzam, kényeztessem. Persze szokta is mondani, hogy az egészben ez ér valamit, a többi belesűríthetném 1 percbe.


Sokat gondolkoztam azon, hogy miért nem válok el, vagy lépek félre. A napokban jöttem rá, hogy rettegek a nőktől és a megszégyenüléstől. Képtelen lennék szexelni, sőt még levetkőzni is egy nő előtt.


Szóval akik ezzel ekéztek engem hónapokig, hogy miért nem válok el, hát itt a válasz. Ugyanezt tudom válaszolni azoknak is, akikkel nem találkoztam, vagy köszönés nélkül nem írtam vissza az elmúlt évben. Hát ez van.

2019. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!