Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek 30-35 felett férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 30-35 felett férfiként vagy nőként nincs családja vagy gyereke, arra miért néz furán 10 per 8 ember?

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, rám nem szoktak furán nézni. Meg egyébként is kit érdekel mások véleménye?
2019. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

35 vagyok nincs gyerekem, de senki nem néz rám furán emiatt. Ráadásul 30-40 közötti ismerőseim közül kb 15-ből 3-nak ha van gyereke.


Az már más, hogy én nem is akarok

2019. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Sz***k ma már mindenki mindenkire...de legalábbis nekem még senki nem tette szóvá.


35/f

2019. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb ember jobban szeret mások dolgaival foglalkozni, mint a sajátjával.
2019. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a cégnél a külföldi kollégák néztek furán rám amikor modntam hogy 33 évesen nics pasim se gyerekem.
2019. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Korosztály kérdése szerintem. Én 38 éves nő vagyok, gyerek nélkül, az idősebbek furán néznek, és mindig megkérdezik "mi a baj", és nem értik meg, hogy én egyszerűen nem szeretnék gyereket vállalni. A velem egykorúak és a fiatalabbak megértik, nem foglalkoznak vele.
2019. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy néznek rád? A te életed, éld ahogy te szeretnéd, mások véleményével meg ne foglalkozz ha boldognak érzed magad!
2019. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az öregek nem értik meg, hogy manapság már van más opció is a gyerekvállaláson kívül. Az ők idejükben nem nagyon létezett karrier, kirándulás. Befejezték a tanulmányaikat, találtak egy menyecskét, elmentek dolgozni a legközelebbi gyárba, az asszony pedig vigyázott a gyerekekre, takarított és főzött. Így éltek le több mint egy fél életet...ne várd el, hogy megértsenek téged.

A fiatalabbak akiknek már van gyerekük, azok inkább lenézik az egyedülálló embertársaikat és örvendenek, hogy nekik összejött...mintha egy nyeremény lenne. Arra most nem akarok kitérni, hogy hány százalékuk boldog a kapcsolatukban.

2019. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mi meg furán nézünk azokra, akiknek van.
2019. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 peca1000 ***** válasza:
Ba...szogatnak a rokonok? :)
2019. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!