Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten ismerkedni férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten ismerkedni férfiként szinte teljesen reménytelen ha nem nézel ki nagyon jól vagy nincs akkora önbizalmad, hogy átáramlik a képeiden keresztül. Egyetértetek?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 18. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Én nem hiszek benne. Másnak attól még összejöhet.
2019. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám hogy nem nézek ki jól, mégsem tetszettem eddig a nőknek, pedig innen már pár nő kért képet tőlem, aztán szó nélkül eltűnnek. :) Nem tudom mennyire mérvadó ez az oldal (társkeresőn nem vagyok), de ha van itt színvonalas külsejű nő,akkor a csillagos égen van a mércéjük csúcsa, oda meg nem érek fel. Hát ez van...
2019. ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi alapján gondolod reménytelennek? Szóba sem áll veled senki, vagy még eljuttok egy beszélgetésig?


Ha szóba sem állnak veled, akkor azt jelenti, hogy már első látásra ellenszenvesnek tűnsz képek alapján. Ha szóba is állnak veled, akkor lehet, hogy képekről szimpatikusnak tűntél, de az első beszélgetésből a szövegbeli megnyilvánulásaid alapján előfordulhat, hogy utána mégsem akarnak megismerni.

2019. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám, hogy a társkeresőkön reménytelen. Ilyen oldalakon, mint ez, meg anonim chat alkalmazások, stb. lehet ismerkedni.
2019. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Aki külsőre foss az inkább ne is keressen társat !
2019. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4:

Röviden, ott nagon sok lehetőség van, ezért ott az átlagos nem számít elég jónak.

2019. ápr. 18. 15:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az átlagos dolog annyira relatív. Ma már minden embernek nyaralós képe van meg utazgatni szeret. Ha te nem ilyen vagy akkor már kitűnsz a tömegből, tehát máris nem átlagos vagy.
2019. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!