Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gátolt már hasonló az ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátolt már hasonló az ismerkedésben? Hogyan kezelted?

Figyelt kérdés
30 felett még nem volt senkim. A sok csalódás és "maradjunk barátok" dolgok miatt mostanában azt vettem észre magamon, hogy nem is merek kezdeményezni, egyszerűen azért, mert eszembe jut, hogy csak hátráltatnám az életében és jobbat érdemel. Pl. akik kikosaraztak korábban, mindnél azt látom, hogy a mostani párjuk sokkal jobb életet (kocsi, nyaralások, saját lakás, stb..) biztosít nekik, mint amit én valaha is képes lennék. Ez eszembe jut, és elmegy a kedvem még attól is , hogy megkérdezzek bárkit, meginna e velem egy kólát/teát. Más is tapasztalt hasonlót? Azt sem tudom, mit kezdenék a helyzettel, ha valakinél mégis esélyem lenne.

2019. dec. 11. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Mikor jut már ez agyatokig, hogy a férfiak sem keresnek annyival többet, mint amit ide képzeletek, hogy autó, ház, nyaralás... Persze, ezt nyilván csak a férfiak tudják, egyetlen egy nőnek sincs saját háza, autója, és ha nincs pasi, akkor nyaralni sem, hanem kenyéren és párizsin él. Rettentő szánalmasak vagytok.

Semmi nem jó nektek. Ha a nő keres többet, akkor azon megy a hiszti,

2019. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
1-es, Te miről beszélsz?Elolvastad a kérdést, vagy csak ami eszedbe jutott azt írtad le?
2019. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Elolvastam, igen. Úgy írja, mintha a kocsi, nyaralás, stb csak a pasi pénze miatt lenne, egyedül a nő képtelen rá. Szó szerint azt írja, hogy "biztosít neki", mintha a nők magukat ellátni képtelen dísztárgyak lennének.
2019. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Először is fiú vagy lány vagy?

2x én mondjuk pont baromira megértelek.

Én is hasonló helyzetben vagyok. Nekem sincs senkim és nem is vagyok volt. Kb. 30 vagyok mint te.

Igaz amit írsz bárki bármit mondjon.

Volt akivel nem jött össze a dolog és most van saját lakásuk.

Oké, hogy ketten vannak, de nekem még most sincs meg egy lakás árának a negyede sem.

Ők meg ide-oda mennek nyaralgatni, jó autójuk van. (kb. 8x többet ér mint az enyém)

Senki ne mondja nekem azt, hogy ők jobban spórolnak vagy ennyivel többet keresnek. Én a fizum vagy 70%-át félreteszem.

Ők meg évente új mobil, tengerpart, repcsivel ide-oda.

Azért ezek nem pár ezer forintos dolgok.

2019. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Ugy kell kezelni, hogy ra kell ebredni (ez a nehez part) hogy ahol most tartasz az eletben, amit eddig elertel a vilagban, az CSAKIS te miattad van, azt CSAK magadnak koszonheted. Ha erre raebredsz, akkor kivilaglik az a resz is, hogy ha a mostani szitu nem tettszik, akkor el kell kezdeni TENNI azert, hogy a jovoben mas legyen!
2019. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: Ez azért nem teljesen így van. Pl tegyük fel nem lehet soha jogosítványom. Teljesen mindegy egészségügyi vagy bármi más okokból. Hány olyan nő lehet, aki ezt elfogadja? Én elégedett vagyok azzal, ahol az életemben tartok. Az a munkám amit szeretek csinálni, az a diplomám van, amit szerettem volna, stb. Ez nem arról szól én hol tartok. Hanem, hogy mennyiben felel meg mindez annak, amit egy nő egy kapcsolattól vár. (és itt nem az anyagiakra gondolok)
2019. dec. 12. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Mar ott bukik parkapcsolat teren, amit az #5-os mond, hogy az elutasitasokert nem te felelsz. Annak, hogy nem jossz be valakinek semmi koze hozzad, nem rajtad all, hogy tetszeni fogsz-e valakinek vagy sem, hanem a masik felen. Nyilvan szepitheted a kulsodet, de ugye az se kesz garancia arra, hogy egy adott embernek fixen bejojjel.


Szoval az ilyen #5-os fele Szabo Peteres bullshitet hanyagoljuk mar ezen az oldalon.

2019. dec. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!