Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg sokan vannak azok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sokan vannak azok az emberek, akik még 25-26 év felett sem találnak párt ilyen-olyan okokból?

Figyelt kérdés

Vagy inkább ez csak ilyen gyakorikérdéses jelenség.


Mi a valóság?


Ill. Ez csak M.o.-ra jellemző, vagy szerte a világon?


Van-e egyáltalán olyan, akit pl. totál nem zavar, hogy még ennyi idősen nem volt?


Az a helyzet, hogy ma minden erről szól, TV, rádió, zenék. Szerintem az emberek többsége csak fél, hogy kilóg a sorból és megbélyegzik, hogy miért van egyedül,

Miért nem éli úgymond az életét. Sokak szerint, aki nem jár szórakozóhelyre, nincs párkapcsolata, nem él szexuális életet, az mintha nem is élne egyáltalán. Ebből fakadhat M.o.-n ez a nagy mértékű pánik?



2019. dec. 11. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván lesz egy ket incel megkeseredett ffi aki ezt nem hiszi de par eve meg 4 olyan bnom, ismerosom volt akik a huszas eveik kozepen voltak csinosak, szepek es egyedul voltak (es szuzek). Nekem 20 evesen lett először parkapcsolatom van olyan bnom akinek 27 evesen. Szoval az en ismerosi koromben ez pl nem ritka
2019. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
nekem is van egy ismerősöm aki 27 éves szép lány és még semmilyen kapcsolata nem volt férfival. illetve én is későn kezdtem a szerelmi életem. most jópár éve nincs is senkim de nem zavar mert nem akarok családot amúgy sem..
2019. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

27 évesen ismertem meg a férjem.


Sokan 30 + is egyedül maradnak vagy vannak. Nem értem mi ebben a meglepő.

2019. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 28f vagyok. Nekem a legfőbb gondom az, hogy egyrészt vidéken élek és itt nincs semmi, másrészt mindig olyan munkáim voltak amit nem közösségben végeztem. Ha munkahelyem volt is, akkor sem volt körülöttem sok ember, jelenleg meg home office-ból dolgozok. Így igazából nehéz ismerkedni. Sokszor marad a net, de azt meg szerintem nem kell bemutatnom.... :D
2019. dec. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is egyedül vagyok és még keresem a párom...

Nekem van benne sok minden ami miattam van. Nem vagyok jó pasi, nem vagyok se bugyit ledumálós se gazdag. Buliba járok, de nem csajozok, mem tudok. Félénk vagyok szemtől szembe leszólítani valakit. Így nehéz...


4x / F

2019. dec. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Igen, vannak ilyen emberek. Alapbetegség, személyiségprobléma, stb. miatt.
2019. dec. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 39 éves vagyok, és lelki betegségek miatt vagyok ebben a helyzetben.
2019. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is későn kezdtem 22 voltam, több barátnőmnek még nem volt kapcsolata pedig már 26 évesek... Általános jelenség.
2019. dec. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!