Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan a nagy elvárásaik miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan a nagy elvárásaik miatt nem találnak párt. Mi lehet a megoldás ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne lemondani a szinte tökéletes párról, akit elképzeltünk?

Boldogok lehetünk-e, ha csak beérjük valakivel, aki nem megfelelő minden szempontból?



2019. júl. 31. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj veletek skacok, hogy túl komolyan veszitek ezt a dolgot. Én amikor elmegyek ismerkedni, nem gondolok ilyen baromságokra, csak hagyom, hogy sodorjanak az események, aztán azon veszem magam észre, hogy szexi nőkkel randizok.
2019. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Sokaknak az alap elvárások is magasak, ez inkább rájuk nézve szégyen, és nem azoknak kéne lejjebb adni, akikhez ők nem érnek fel.
2019. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Engem se szokott érdekelni a képcsere meg ilyesmik, levélben megbeszéljük az érdeklődési köröket aztán majd a találkozásnál elválik a többi. Nincsenek konkrét elképzeléseim semmiről mert úgyis az ember összessége alapján döntök.
2019. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Hát, ez egy jó kérdés... Külsőre még megoldható talán, habár nekem pl. 10-ből 7 nő szép, de jellemre... Hajajj! Na ott nem tudom hogyan lehetséges.
2019. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Nehéz leadni az igényekből, miközben mindenhol kb címlaplányok jönnek veled szembe az instán. Ezért ilyen sok a válás, és egyre több lesz. Az "elhasználódott => akkor kidobom" világban élünk sajnos.
2019. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen jellegűek az elvárások. Ha objektív tényezők (hogy nézzen ki, mi legyen a foglalkozása, stb. stb.) akkor nehéz pont olyan embert találni, aki minden elvárásnak megfelel. Én a magam részéről inkább a személyiségből nem tudok engedni, abban nincs kompromisszum, mert akkor tudom, hogy nem érezném jól magam a kapcsolatban. De ha valaki mondjuk 5 centivel magasabb, mint az ideálom... na bumm, túlélem. Vagy nem fekete a haja, hanem barna. Szóval én a külsőségekhez és egyéb paraméterekhez nem ragaszkodom, azok számomra nem befolyásolják egy kapcsolat minőségét. A személyiség viszont igen, ezért abból nem tudok engedni. Ha nem találok olyat, aki nekem személyiségben megfelel, akkor nem kezdek kapcsolatba. Mert úgysem érezném magam jól benne.
2019. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Én semmi olyat nem várok el mástól, csak azt, amit én is tudok nyújtani, ez mindenre vonatkozik. Van is barátom, az ismerkedés sose volt nehéz dolog számomra.


Itt, főleg privátban vannak olyanok, hogy csak pislogok. Volt olyan, aki pénzéhes ringyónak tartott, amiért nem költöztem volna be a szobájába, amit bérelt. "Te is csak elvársz, de nem teszel semmit!", írta. Aztán küldtem képet a saját otthonomról és befogta a száját.

Vagy amikor az elhízott, igénytelen emberek egy gyönyörű és igényes partnerban reménykednek, aztán szidják őket, amikor el vannak utasítva.


L

2019. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%

"Van is barátom, az ismerkedés sose volt nehéz dolog számomra."


Furcsa is lenne, ha fiatal nőként nehéz lett volna számodra valamikor az ismerkedés.


Mondd az átlag pasi szemszögéből ezt, máris másként fogod látni a helyzetet.

2019. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a külsőségekből lehet alkudni. Nyilván jó lenne, ha egy minden szempontból tökéletes emberrel hozna össze a sors, de igazából, ha látsz benne valamit (akár a belsője miatt), és tudsz vonzódni hozzá, akkor annak már jónak kell lennie.

Belsőleg meg olyat kell elvárni, amit te is nyújtani tudsz (ahogyan az előttem lévő is írta), hiszen az alap hasonlóság is így lesz meg köztetek, amitől összeilletek.

2019. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamennyire az is megoldás lehet, ha alapból nem így viszonyulok általánosságban az emberekhez, nem ilyen eltárgyíasítva kezelem ōket, mintha valami igényeimet tökéletesen kielégítō szolgáltatás lennének. Más szóval emberiesebbnek lenni, nem tudom, hogy ez mennyire megy egyeseknek. Sokszor elcsodálkozom azon, hogy némely emberek hogy tudják olyan szívvel lélekkel szeretni a társukat, aki tökéletlen.. mindenesetre példaértékū az ilyen. Számomra inspirálóbb ilyen embereket látni, mintsem elégedetlen, kesergō embereket, akiknek semmi-senki se jó egy apró hiba miatt.


Ha nem is találom meg az igazit, de minōségibb kapcsolataim lesznek, ha emberként tudok kezelni másokat, nincsenek égig érō elvárásaim senkivel szemben sem. Szerintem megéri és kellemes élményekben van részem. Azt nem tudom, hogy mire jó annak, aki nyavalyog mindenért és folyamatosan ítélkezik.

2019. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!