Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a pénz örület itt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a pénz örület itt, hogy 200 ezer nettó jövedelem alatt nem lesz barátnőd, feleséged?

Figyelt kérdés
Önkéntes vagyok egy szervezetnél, családokat segítünk meg. Csomó családot segítünk, igen van köztük romák, de rengeteg olyan családot is ismerünk, ahol nagyon szegény körülmények között élnek a párok a nő sokszor csinos szép vékony, a férfi meg átlagos és értelmiségiek, mentős, tanár stb, ahol nagyon kevés pénz van de sok a munkanélküli is, lényeg szegények nagyon de a nő szereti a férfit és kitart mellette...
2019. dec. 12. 21:38
1 2 3
 1/27 gublug ***** válasza:
85%

Jól mondod, őrület.

ÉN is voltam önkéntes. Szép, hogy csinálod.


Szóval a nők biztos a biztonságra törekszenek.

De nem okolom egy percig se őket.

A pasik sem érik meg jobban a pénzüket.

Felesleges bármelyik nemet is hibáztatni.

2019. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%
Nálam a szerelem nem pénz függő, bár én még hagyományos értékrendet képviselem. Amúgy írok ellenpéldát neked. 800 ezret keresek, csúnya se vagyok és társkeresőn a nők válaszra se méltatnak. Persze nem írtam oda, hogy mennyit keresek :) 45/F
2019. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

Ahány ember, annyi hozzáállás. Én nem vagyok annyira hagyományos elveket valló típus, de én úgy voltam vele, hogy nem azért szántam ennyi évet tanulásra, hogy aztán ne mehessek el nyugodt szívvel gyedre a gyermekeinkkel, mert én leszek a családfenntartó. (Megjegyzem a férfiak nagy része is nehezen viseli, ha egy nő jelentősen többet keres náluk. Főleg, ha az a nő a párjuk.)

Szóval egy picit sem volt több elvárásom párkeresésnél a férfival szemben, mint amennyit én is megtudok adni magamnak. Szerintem ezzel a mai világban nagyon sokan vannak így. Mindenki biztonságra törekszik. Ennek ellenére nem gondolnám, hogy ennyire egyszerűen ki lehetne jelenteni, hogy x bér alatt sosem lesz barátnőd.

2019. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak 201 nettótól lehet. 😅
2019. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
25%
Szintén, 700at keresek, es semmi :D bár jelentkező van, lehet nekem nagyok az igényeim 24/f
2019. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
#2: hihető. Egy 800 nettót kereső ember minimum helyesen ír. A pénzfüggő egy szó.
2019. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%
Kettes vagyok. Pedig ez van. Ezenkívül több helyen publikáltam cikkeket, tény, mindig át kellett nézni a helyesírásomat. 45 éves vagyok, 27 éve nem foglalkoztam a helyesírás szabályaival, sajnos belehibázok. De ez nem függ össze azzal, hogy amibe belekezdek, abban általában sikert érek el. Nem kell elítélni a másikat egy helyesírási hibáért..
2019. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem tökre érdekel, mivel kerestek 7-800 ezret. Mit tanuljak tovább?
2019. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez nem őrület, hanem falóság.

180-at kerestem, aztán az új helyen most 240-et kapok.

Lett is barátnőm.

De nem azért mert neki kell a pénz.

Sokkal nyugodtabb és lazább lettem, hogy van pénzem.

Jobban, többet is költök.

Lazábban meghívok egy csajt egy italra vagy egy sütire.

Szóval inkább én változtam meg azért mert jobban keresek és ezért megy jobban a csajozás.

Kb. mint a kis pénisz "szindróma" csak azon nem lehet (így) változtatni.

2019. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

Tény, hogy a nőket általában többször érdekli a partnerük pénze, mint fordítva. De amúgy teljesen egyet értek veled, nem kell ahhoz minimum 200.000 nettó fizetés, hogy valaki párt találjon magának.

Pl. nekem sincs valami sok pénzem, de eltartom magam, és elégedett vagyok. Nem is tudom, mire tudnám költeni, ha sokkal több pénzem lenne, valószínűleg minden este lazacot vacsoráznék, vagy nem tudom, más hülyeségre is biztosan el tudnám költeni :D

Ha az ember boldog, szereti a munkáját, szerintem lényegtelen, mennyit keres.

Amíg egy férfi fent tudja tartani magát, vagy azon igyekszik, hogy ezt az állapotot elérje, én magasról teszek rá, mennyit keres. Illetve egyáltalán nem tartom vonzónak, ha valaki sokat keres (vagyis ezt úgy értem, hogy nem is taszít, de nem leszek emiatt szerelmes senkibe).


26/N

2019. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!