Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az a minimális nettó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az a minimális nettó jövedelem amit átlagban elvárnak a nők egy 30 év körüli férfitól?

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Ha már elvárása van ilyen téren, jóra ne számíts.... hidd el! :) Tán a pénzedet is Ő fogja beosztani...?
2016. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, ő azt várta el, minimum egy jól menő magánkórháza legyen a pasinak. Azért, jobb, ha több is van.
2016. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Amennyire látom jó sokat "várnak el" papíron, de ezt felülírja a sárm és a többi ilyen dolog. Ha papíron kérdezes dimán kihozzák, hogy 400 ezer alatt nem is élet az élet, aztán simán összejönnek a 120 nettóssal is, mert "magk sem tudják miért".
2016. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
De most őszintén, ki nem szarik a nők elvárásaira? Mi vagy te, szolga?
2016. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Kb. nettó 300-400 ezer forint az az összeg, ami már kezdetlegesen ugyan, de bugyinedvesítő hatású egy harmincas nőnél. Lejjebb csak a kifogásokat sorakoztatják. Nettó 140-150 ezer alatt esélyed sincs egy nőnél sem, csak szólok.
2016. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

#5


Neki elnéznék a hevi 80-at: [link]


Neki a 200-nál is erős kételyek: [link] (regulay guy első találata)

2016. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Ó, igen, a külső, a mindent megbocsátható külső... állítólag a nőknek nem is számít, úgy tartja a rege...
2016. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Férfi vagyok ugyan, de én úgy gondolom, hogy nincs kifejezett elvárás. Ha a nő családot akar, akkor legyen annyi, hogy tudjon gyereket eltartani. Nem lenne rossz mellé egy autó és egy jó albérlet, de inkább saját ingatlan.


De ha a lány/nő normálisabb, akkor szerintem elég, ha magadat adod aztán majd együtt összehoztok valamit.

2016. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Számít a külső.A mellékelt képeken lévő férfiaknak tökmindegy mennyi a fizetése.Nekem egyik sem vonzó.Ha szeretek valakit havi 100-al is szeretem.
2016. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

#9


Ugye nem vált át ez 1-2 éven belül "Tivadar, te szerencsétlen, bezzeg a szomszédnak 2 kocsija van! Spuri mellékállásba!" :P


Nyugi, nem támadás, csak filó. Én ilyen félőrült filó figura vagyok.

2016. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!