Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyiket tartjátok az egészség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket tartjátok az egészségesebbnek?

Figyelt kérdés
Hogyha az adott pár nagyon sok közös képet tölt fel a közösségi oldalukra kiírogatják,hogy így szeretlek meg amugy szeretlek. Vagy éppen azt amikor csak kivan írva,hogy kapcsolatban egy képpel és ennyi?Melyik szerintetek az egészségesebb?Párok ti melyik kategóriába tartoztok?Szerintetek mennyi ,mindent egészséges megosztani a közösségi hálon?
2019. dec. 13. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elmennek a közös képek, meg az ökörködés, de online "házas életet élni", az már nem hiszem.
2019. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt már nem tartom teljesen igaznak, inkább csak magamutogatásnak , és túlzott dicsekvésnek, mert ha azt nem tudja az egész világ akkor senkik vagyunk kategória...


Ismerek párokat, hosszú évek óta együtt vannak, boldogok, összeillenek, tisztelik szeretik egymást, és maximum éves nyaralásról meg szülinap meg karácsony maximum ilyenkor raknak fel képet.


De amikor valaki kiírja nap mint nap egy képpel instagramra meg facebookra, hogy "szeretlek" "én még jobban" "életem szerelme" "te vagy a legeslegszebb" "én meg a legszerelmesebb" meg hasonlók......na attól hányingerem van...


Mintha kb saját magát győzködné az egyik/másik fél. Ha annyira igaz lenne nem rakosgatnám ki mindenhová.

2019. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ja meg szerintem ezekhez javarészt nincs köze senkinek.
2019. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek?

20 évesen elnézem nekik. 30 évesen elgondolkozom, 40 évesen szánalmas..

2019. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egészséges párkapcsolat nem a fészbúkon működik, hanem otthon, a négy fal között. Ha valaki késztetést érez arra, hogy folyamatosan posztolja a külvilág felé, hogy neki milyen csodás a kapcsolata, szerintem ott valami nagy baj van.

Bár én a másik véglet vagyok, én már azt sem értem, hogy a nyaralások képeit miért kell kirakni a közösségi oldalakra. (Illetve de, értem, csak szánalmasnak tartom...) Egészséges ember a maga számára él, és nem a külvilágnak.

2019. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez sokban függ attól, hogy milyenek a közös képek. Ahol napi szinten mennek a tükörszelfik meg az otthon pózolós jajjdeszeretlek képek ott szerintem mindig van mögötte nem kevés bizonytalanság.

De például akik sokat utaznak, szép helyekre járnak és ezekből kerülnek ki közösek is az egy teljesen más dolog, nekünk is több ilyen képünk van. Ami nem azért van kint mert mutogatni kell a világnak, hogy mi most együtt vagyunk hanem mert tök jó képek és azért kerülnek ki mert kirándulásos képek szép helyeken (ahová egészen véletlenül ketten mentünk).

2019. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És milyen orvoshoz kell menni, ha nem egészséges?
2019. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem személy szerint az lenne a normális, hogy semmit nem rakunk fel nagyon facebookra. Vagyis én biztos nem fogok, alig használom így is, és zavarna, ha képek lennének rólam/rólunk kint bármilyen közösségi oldalon.

Másfelől ismerek olyan embereket is, akiknek nagyon bejönnek a facebook és társai. Ha ők amúgy is sok képet raknak ki az életükről és nagy életük van ott, náluk simán lehet normális, hogy egy kapcsolat esetén ott is posztolgatnak erről.

Az az egészséges, ami az embereknek jól esik :)


26/N

2019. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt se raknám ki,hogy kapcsolatban vagyunk. Ez ránk tartozik, nem a nyilvánosságra. Senkinek semmi köze hozzá. A szeretetem meg nem abban nyilvánul meg a párom iránt,hogy mit rakok ki a face-re.
2019. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezeket a pár férfi tagja szereti kitenni.... hogy a többi srácot idegesitse akinek nincsen csaja vagy nem szép.
2019. dec. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!