Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, cikinek tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, cikinek tartjátok vagy tartanátok, ha egy srác ismerkedni próbálna veletek A VALÓSÁGBAN, de amikor megszólalna, akkor lehetne hallani a hangján, hogy izgul? Srácok, veletek előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindig mindenkinél izgulok, mert szociális fóbiás vagyok sajnos.
2019. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom cikinek, egy köcsög az a nő, aki bánt egy srácot emiatt, pláne ha a pasi normálisan közeledik. Hozzám nemrég odajött egy srác, remegett a keze meg a hangja is, de amúgy rendesnek tűnt, szóval tök kedvesen reagáltam én is (van párom, szóval nem ismerkedtem vele, de ezt rögtön el is fogadta, tök aranyos volt, miért akartam volna letörni az önbizalmát?)
2019. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva amikor vagy 80 kiló de vékony hangon szólalsz meg mert zavarban vagy mindig. :D
2019. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Hát igen, én annál is több vagyok, de tudom jól, hogy milyen ez. (1-es voltam).
2019. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) Nálam eddig mindig az volt, hogy mielőtt odamentem egy lányhoz, addig totál nyugodtnak és lazának éreztem magam, de amint odamentem hozzá ez a nyugodtság úgy elillant mint a kámfor. Helyette jött az izgulás meg a szívem is majd kiugrott a helyéről, annyira vert. :D
2019. jún. 14. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem,miért zavarna?Inkább hízelgő.Talán nem csinál minden nap ilyet,ez annak a jele,és remélhetőleg tényleg tetszem neki.
2019. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy, ez nem zavar. Épp nemrég esett meg velem, pedig helyes volt a fiú, és nem is az volt, hogy akkor beszéltünk két szót először, csak annyi volt, hogy akkor kezdett el velem először flörtölni, és fogalma nem volt, hgy fogom fogadni. Mondjuk meg is lepődtem, de az, hogy remegett a hangja akkor, meg a kövi találkozásnál, egyáltalán nem zavart.

Dadogós fiú is próbálkozott már nálam, és ez engem még nagyobb türelemre intett, egyszerűen kivártam, hogy mit szeretne mondani, és aztán -akkor volt párom - mondtam, hogy én foglalt vagyok. Semmi megvetés, vagy bármi nem fogalmazódott meg bennem, egyáltalán nem.

2019. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!