Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted normális, hogy 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted normális, hogy 27 éves nő létemre nem tudok "pasizni"?

Figyelt kérdés

2019. dec. 15. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi, én 37 évesen csajozni nem tudok...
2019. dec. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Én meg 31 évesen nem tudok "csajozni". Az enyém gázabb, mint a tied. Gondolom te is csak a tökéletesed akarnád észrevenni, hogy minél helyesebb legyen, aki mellett nem röhögnek ki.
2019. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Azaz? Eppenseggel tudnal csak nem ez az IMIDZSED, nem vagy nagy szaju vagy kezdemenyezo alkat. Tehat nem akarsz, mert nem akarsz maskepp visekedni.

Nagy cucc. En sem pasiztam sosem. Azaz a pasizas szo alatt igazabol mi is azt ertettuk mindig hogy megyunk azt majd valogatunk.

Vagy nalad mit jelent a nem tudsz pasizni? Megszolit egy pasi es keptelen vagy valaszolni mert annyira zavarba jossz?

2019. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Mit jelent a pasizás?

Én 29 éves férfi vagyok és azt mondják, hogy nem tudok csajozni. Tulajdonképpen nem is tudom hogyan kell azt. Én ismerkedek és akivel jól érzem magam azzal gördülékenyen megy minden. A csajozás sokaknál arról szól, hogy kiszemelik a legjobb csajt és futnak utána addig amíg össze nem jönnek, majd két hétig járnak oszt szakítanak mert hát "nem illettünk össze". Gondolom a pasizás is arról szól, hogy kiszemelsz egy neked tetsző pasit és megdugatod magad. Kell ez neked?

Inkább legyél nyitott és mosolyogj a srácra aki tetszik neked. Ha leszólít akkor legyél érdeklődő és beszélgess vele. Ha összeilletek ez egyszerűen fog menni, ha nem akkor még közös témát sem fogtok találni...szóval felejtős.

2019. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Nőként már kiöregedő stádiumban vagy. De azért el lehetne kapni még az uccsó éveket. Utána meg már beérni bárkivel ugye.
2019. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Az. Komoly karakter vagy, szükséged van a szellemi közösségre is a férfival. Olyat meg nem sokat találni. Engedd, hogy én szedjelek fel.
2019. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Mekkora probléma. :) Ha jól vagy legalább átlagosan néznél ki, akkor nem lennének ilyen problémáid, mert sorban állnának a jelentkezők. A probléma az, hogy átlag alatti nőként is a tökéletes adoniszok után áhítozol. :))
2019. dec. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még gondolkozom rajta...
2019. dec. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
27 évesen lassan vénlány vagy, tényleg 3-5 év és senki sem néz majd rád. Tapadj a pasikra, ne add fel.
2019. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat,azoknak külön akik levénlánytak.. igazán jól esik ez az ember kis lelkének. :)


Minden jót !

2019. dec. 19. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!