Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyik kiskori baratnom aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik kiskori baratnom aki most 20 eves, egyaltalan nem tud pasizni, randizni. Ez normalis mit ajalhatnak neki tanacskent?

Figyelt kérdés

hogy erthetobb legyen. fiatalon elveszitette az edesanyat, apukaja beteges..van egy batya(30eves) de o neki sem volt meg sosem baratnoje.

En mindig ha van ra alkalom elhivom bulizni, utobb is osszejott egy fiuval, aki tok normalis,kedves,megerto. a bulin felszabadultan viselkedett, mert egykicsit ivott. de mikor jottek a randik elso, masodik, harmadik akk egyre feszengosebb lett, es csak a csend volt korulottok. a fiu a haverom, es tolem kert tanacsot h mi lehet vele.. Hogyan adhatnam a tudatara a csajnak hogy hogy kell randizni es kozeledni lepesrol lepesre. vagy szakertohoz kellene jarnia h hogyan bontakozon ki?


2012. jan. 23. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátnődnek egy jó pszichológusra lenne szerintem inkább szüksége.
2012. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem olyan pasi kell neki aki kezdeményezobb és sokat tud beszélni :)
2012. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
epp ez az a fiu nagyon beszedes , mindig uj temat hoz fel, de a lany reszerol a valaszok olyan lassuk . meg mintha felne a velemenyet kinyilvanitani, Lehet attol tart h rosszat mond es a srac megserťodik? a csaj nagyon okos, ertelmisegi amugy. pedig bejonnek egymasnak. csak nem tudom a srac meddig fogja turni a csendet.. egy ido utan mar nagyon kellemetlen szitu.
2012. jan. 23. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj nekem a csajról. Majd én megrandizom:)
2012. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
magas 170cm kb 55 kg , barna haju helyeske. honnan vagy? randit osszehozhatnatok, es te hogy nezel ki?
2012. jan. 26. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!