Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek ilyen körülmé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek ilyen körülmények között barátnőt?

Figyelt kérdés
Az egész életem abból áll, hogy reggel elmegyek dolgozni este meg hazaesek. Munkahelyemen nem sok lány van, ők is mind foglaltak, buszon/villamoson meg megint csak nem lehet ismerkedni. A probléma, hogy egyszerűen nem vagyok olyan közegben, ahol tudnék lányokkal ismerkedni. Nem emgedhetem meg magamnak, hogy minden héten szórakozóhelyeken szórjam a pénzt meg hogy csupa márkás ruhába öltözzek. Mindehhez hozzájön, hogy introvertált vagyok és nehezen tudok megnyílni mások előtt... 23/F
2019. dec. 16. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen körülmények között csaknem zéró az esélyed barátnőre.
2019. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek neked barátnő, ha úgysem lenne rá időd?
2019. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ugy érzed, válts munkahelyet
2019. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Az egész ......... 23/F" Azt elfelejtetted odairni, hogy EZ NEKEM IGY JO!!!!
2019. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Shol
2019. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!