Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezzek barátnőt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátnőt, ha szociálisan nulla vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő:

22 éves, dolgozó ember, kevés szabadidővel. Elég erősen introvertált vagyok, tehát nem járok olyan helyekre, mint diszkó, vagy hasonlók. Vidéken élek, ezért igazából eljárni se tudok sehova se, ahol találkozhatnák valakivel.

Online társkeresés egy nagy kudarc, az oldalak vagy fizetősek, vagy kamuk. Az alkalmazások használhatatlanok.

Valami tipp?


2019. dec. 15. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van valami hobbid?
2019. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Fejleszd a szociális képességeidet. Elegyedj beszédbe vadidegenekkel. Érdekeljenek az emberek, anélkül, hogy várnál valamit tőlük.
2019. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Ugyanigy vagyok es nem.tudom hol lehetne 22F
2019. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha dolgozol pénzed is van. Járj el városba. Bár én visszaestem, de úgy jöttem ki belőle, hogy ingerekkel bombáztam az agyam. Olyan ingerekkel amiket kerültem. Bementem egy zsúfolásig telt plázába. Nézelődtem volt, hogy vásárolgattam(nem muszáj), beültem kajálni valahová vadidegen emberek közé. Az elején rossz, de aztán egyre gátlástalanabb, felszabadultabb leszel. Szoktatni kell magad. Az emberi szervezet és a tudat is tud rugalmas lenni és alkalmazkodni a környezet változásaira. 2-3 hét múlva jót nevetsz majd magadon. Ha kerülsz egy adott szituációt akkor az egy idő után szokássá válik. Rossz szokássá.
2019. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Van hobbim, de vidéken élve nemigen tudok elmenni olyan helyre, ahol hasonló érdeklődési körrel rendelkező egyének vannak. Plusz ott a pénz is, ami nemigen akad.
2019. dec. 15. 19:49
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
nem kudarc az online társkereső, csak te használod azokat sz@rul...
2019. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
A kulsoddel is lehet probléma szerintem.
2019. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Keress online közösséget a hobbid kapcsán, barátkozz emberekkel, szokd meg, hogy idegenekkel beszélgetsz tét nélkül, a többi majd alakul.
2019. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Introvertáltként kb. tökéletesen kell kinézned, hogy szóba álljon veled egy nő.
2019. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
38%, az introvertált és a szociálisan visszamaradott az két külön kategória és fogalom, csak úgy mondom.
2019. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!