Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érti meg egy 69...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg egy 69 éves férfi, hogy nem kell nekem?

Figyelt kérdés

44 éves özvegy nő vagyok (féléve halt meg a párom, még nem is keresek társat, mert nem vagyok nyitott rá, 20 évig voltunk együtt), viszont elkezdett zaklatni egy nős 69 éves férfi, hogy kezdjek vele kapcsolatot, mert hát egyedül vagyok, és örüljek, hogy jut nekem még valaki. Mit akarok 44 évesen, úgyis csak a 60-as 70-es korosztály fog nekem jutni.

Én ezt nem így látom, plusz undorom az illetőtől, de nem érti meg. Másik ismerősöm, 64 éves férfi is beszólt, hogy nem érti miért nem kell nekem 60 feletti férfi, azok velók a 40es nőkhöz.



2019. dec. 17. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Határolódj el, és ne reagálj semmire se, meg se hallgasd.

Buta ember az aki ilyen módon közeledik, ráadásul úgy,hogy még túl sem vagy a gyászon.

Nem igaz,hogy nem fogsz korban Hozzád közelebb állót találni, de majd Te eldöntöd, választasz, vagy nem, emiatt ne az Ő fejük fájjon.

2019. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%

"Mit akarok 44 évesen, úgyis csak a 60-as 70-es korosztály fog nekem jutni."



Ezzel a mondatoddal el is árultad magad, hogy egy vagy a kis nyomorultak közül, akik szerint 30 felett a nő már nem kell senkinek sem. Csak öregeknek.


Azzal is buksz hülyegyerek, hogy a magyar 60 felettiek rohadtul nem csajoznak meg pasiznak, mert annyira ramaty állapotban vannak. Ilyen idősen sokan meghalni készülnek.


Láttál te már 70 éves magyart?

2019. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Gratulálok, mekkora egy fasz.


Nyugodtan mondd meg neki, hogy átlátsz rajta: tudod, hogy igazából ő maga van beszarva, hogy senkinek sem kell, ezért próbálja lerombolni a magabiztosságodat.

"örülj, hogy jut még neked valaki" - az a baja, hogy neki már rohadtul nem :)


Kitartást, Kérdező, sajnos át tudom érezni a helyzetedet :(


A faszit meg verd nyakon egy seprűvel.

2019. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
A hozzád való korban én lennék ;)
2019. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

"örüljek, hogy jut nekem még valaki. Mit akarok 44 évesen, úgyis csak a 60-as 70-es korosztály fog nekem jutni."

Undoritóan degradáló :D ő az a tipus aki mellé ha odakerülsz sosem szabadulsz mert egy szobanövény szintjére pusztit le.

2019. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
vén marhák, ne törődj velük és semmi reakció. simán találhatsz magadnak, olyat aki tetszik. amúgy talán nem is a kor számít, hanem az hogy ha undorodsz tőle akkor ez van, lehet az akárhány éves.
2019. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Ne foglalkozz velük, szenilisek már.
2019. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Vén hülyét el kell hajtanod. Viszont 44 évesen olyan 50 - 55 ös ferfiak valók hozzád. 60-70 persze túlzás.
2019. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Inkább max. 50-ig. Egy negyvenes pasi.
2019. dec. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve azzal tapintatlanok, hogy nincsenek tekintettel a gyászodra. Nagyanyám 70 fölöttiként még egy évvel nagyapám halála után is siratta az öreget.
2019. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!