Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha zenei ízlés alapján keresek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha zenei ízlés alapján keresek párt, egyedül maradok? 21L

Figyelt kérdés

Nekem a külső és belső előtt is az áll, hogy zenei ízlés terén passzoljunk. Nem tehetek róla, nekem ez az életem, a hobbim a koncertre járás (havi 3-4x), a fesztiválok (külföldiek főleg). Egyszerűen fontos, hogy a párom ezekben hasonló legyen és együtt is csinálhassuk akár. Egyébként főleg punkot, hc-t, grind zenéket hallgatok amióta tudom az eszem, mert ilyen közegben nőttem fel.

Viszont a haveri körömből nem akarok senkivel összejönni, mert egyszer már megpróbáltam, másfél évig együtt voltam az egyik sráccal akivel előtte 5-6 évig barátok voltunk, és elég szar vége lett. Most meg nagyon nehéz egy társaságban lenni vele.


A társkeresőzés nem az én műfajom, jobban szeretek személyesen, azokon a bulikon amikre járni szoktam. Viszont ott főleg 30 körüli korosztály van, akik sz*rba se vesznek a korom miatt... pedig tényleg nem kósza kalandokat keresek, hanem egy értelmes, komoly párkapcsolatot, szimplán nekem ez tényleg egy fontos tényező. Ha ez megvan, meg az alap szimpátia, onnantól kenyérre lehet kenni.


21L


2019. dec. 17. 20:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Az elvárásokkal nem másokat, hanem saját magadat fosztod meg a tapasztalatoktól, élményektől. Ha elutasítasz mindenkit, aki nem olyan zenét hallgat, mint te, akkor olyat is elutasíthatsz, akitől amúgy tök sokat kaphatnál, és tök jó élményeket élhetnétek meg a zenei ízléstől függetlenül.
2019. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a pasik között is van ilyen felszínes alak.
2019. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Igen ebben teljesen igazad van. Nem azt várom el, hogy 100%osan egyezzen az ízlésünk, csak legalább "alapjaiban". Tehát ha másnem, hasonló zenéket szeressen, ne mulatóst. :D


Nekem ez fontos, mert tényleg sok időmet teszi ki a zene, nyáron szinte egyik fesztiválból a másikba ugrok, olyan emberrel ezt nem tudnám csinálni, aki totál más zenéket hallgat.

2019. dec. 17. 20:08
 4/24 A kérdező kommentje:
Felszínesnek nem tartom magam azért, mert szeretném ha hasonló érdeklődédünk lenne. Nem külső alapján ítélek, nem érdekel ki milyen magas, milyen az alakja, haja, pénze, munkája stb.
2019. dec. 17. 20:10
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

30 körüli pasikkal simán ismerkedhetnél, nem vagy már annyira kislány.

Viszont azt neked kell meg mutatnod, hogy elég érett vagy egy komoly kapcsolathoz és nyitott lennél rájuk is, nem csak a srácokra körülötted, mert ezeket tényleg nem feltételezik a korosztályodról.

2019. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, ha olyan emberrel ismerkednél, aki a te hatásodra kezd el olyan zenét hallgatni, mint te? Őt is elszalaszthatod.
2019. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy lényegtelen mit csinálok, az elején kiderül, hogy 21 éves vagyok és kb ott be is fejeződik a dolog. Egyébként totál megértem őket, rettenetesen gáz ez a korosztály, mindenki komolytalan és lényegében még gyerek.
2019. dec. 17. 20:15
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha számodra csak a punkrock meg a mulatós létezik, akkor burokban éltél idáig. Itt az ideje hogy megszüless. ;)
2019. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#6-os, nem mondasz hülyeséget. Ezért is írtam fentebb, hogy nyilván nem "várom el" a 100%os hasonlóságot zeneileg, csak legalább legyen nyílt az én világom felé is. Volt egyébként olyan exem, akivel tök más zenéket hallgattunk, egyáltalán nem volt vevő az én műfajaimra, sőt, rendszeresen le is oltott, hogy milyen bulikra járok. Ezt nem akarom újra.
2019. dec. 17. 20:16
 10/24 A kérdező kommentje:
#8-as, nem szép dolog kiforgatni a szavakat. :) Nyilván nem csak a punk meg a mulatós van, ez két példa volt. Hidd el elég sok zenét ismerek és hallgatok, én a saját kedvenceimről beszéltem a kérdés leírásában.
2019. dec. 17. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!