Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan ennyire elkorcsosult...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire elkorcsosult a női izlés?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam Adonisznak,viszont magas vagyok,mély a hangom,széles a vállam,nem vagyok valami elhízott,bár túl izmos se,mégis a legtöbb csaj csak kinevet mert hosszú hajam van és a tipikus kockás inges-tornacipős-farmeres indie rock stílust képviselem.

Gyakran megkapom hogy olyan vagyok a hajam miatt mint egy nő. A csajok olyankor nem gondolnak bele hogy régen több hosszú hajú férfi volt mint rövidhajú? Illetve ennyi erővel a nőknek is nevetséges kéne legyen a rövid haj és nadrág viselése?


Pár éve még menőnek számítottam hogy zenélek,voltak haverjaim,most meg egyszerűen kisebbségi komplexusom van az állandó gúnyolódás miatt. Illetve egyszerűen bánt hogy konkrétan mutogatják a BTS-es képeket a kpopper lányok,az ecsetfejű,rózsafüzéres,köldökig kivágott pólós,fosszínű ülepgatyás,csücsörítős páwákat meg a tömegcsajok hogy nekik ők az ideál és nézzek én is így ki mert amúgy tök helyes lennék.


Komolyan fel kéne adnom a stílusom és az önbecsülésem,beállva díszb*zinak ha nem akarok magányosan meghalni?


Vagy vagytok még valahol rocker csajok?


Amúgy egy haverom van,mintha az ikrem lenne,ugyan ez a stílus,ugyan ez a gond.


Közelben lévő rockfesztiválokon meg csak hungarista papák,középkorú házaspárok meg hozzám hasonló pasik vannak. Ha mégis odatalálna egy korombeli csaj akkor kiderül hogy csak pózer és azthiszi Ozzy Osbourne a Guns n Roses GITÁROSA... (Igen,megtörtént eset)


Tudom hogy nem társkereső,de csajok,vagy pasik akik hozzám illő csajokat ismernek,legalább valami kis életjelet adjatok hogy nem halt még ki a szubkultúra,csak a megyében van készlethiány.


18 évesen már ott tartok hogy nosztalgiázok a jó kis Csapdás időkre,mikor még ha divatból is,de igazi zene szólt az ilyen Lil G és hasonló szutykok helyett.



2018. jún. 9. 01:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%
"A csajok olyankor nem gondolnak bele hogy régen több hosszú hajú férfi volt mint rövidhajú?" xD Igen és? RÉGEN , nem most. Lemaradtál mert már nem ez megy. Rád férne egy stílusváltás mert tényleg egyedül fogsz meghalni már bocs de még gimis oszt társam volt ilyen helyzetben szerintem ő jóképűbb mint én de mégis nekem mindig volt barátnőm most is van, neki meg még csókja sem volt soha legalábbis amikor utoljára beszéltünk nem volt, és most már egyetemre járok neki van munkája de semmi....
2018. jún. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
Hol laksz kérdező?
2018. jún. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
39%
Nem kéne feladnod a stílusod! Szerintem jó ha egy fiúnak van egy egyénisége! Lehet általánosítani fogok előre is bocsánat,de szerintem lányok közül nagyon kevesen szeretik a rockot. (Ha te szereted nyílván a tökéletes lány elfogja fogadni) Őszintén én se vagyok oda érte,de ez most mindegy. Szerintem csak szimplán rossz helyen keresed az igazit ,meg nagyon akarva ,amit meg lehet érteni,de kicsit lazíts lehet az igazi ott sétált el mögötted míg te más lányokkal ismerkedtél mindenesetre én sok sikert kívánok az igazihoz! Nagyon drukkolok! (Szerintem jól néz ki a hosszú haj kockás ing farmer kombó :D)
2018. jún. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%

Nem feltétlenül a külsod hatraltat mindig.

Amugy meg jarj olyan helyekre, ahol vannak rocker csajok. Pl ilyen rocker kocsmakban tuti.

Masreszt attol hogy valaki nem feketeben van csaj es nem rocker, még bejohetsz neki ettol függetlenül.

Sok lanynak vonzo a kisse mas stilus, akar a hosszabb haj.

2018. jún. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Tolna megyei vagyok.

Voltak kapcsolataim,de az exeim is csak meg akartak változtatni.


Az elsőnek meg üzenem hogy ha valóban már csak 100%-ban páwaként tud egy pasi érvényesülni a nők körében,akkor boldogan halok meg a kedvenc Kispál és a Borz dalomat dúdolva egyedül.

Csak az a fura hogy egy darabig előnyt is jelentett a stílusom. Olyan beteg helyeken szexeltem részegen például amiről álmodni se mernek sokan. Szóval a 15-17 éves korom maga volt a mennyország,az utóbbi másfél évben korcsosult el az izlés.


Legutóbb akkor számítottam menőnek mikor matekon egy játék közben lefagyott a telom és amilyen fura hangot adott ki a Nirvana szám helyett amit közben fülesen hallgattam,hogy azthittem azt hallom hogy egy bárányt áldoznak a sátánnak. Erre az előttem lévő padból meg hátrafordultak a csajok hogy milyen király dubstep,küldjem át szünetben..

2018. jún. 9. 01:57
 6/27 anonim ***** válasza:
57%
Hát tudod most ez a “divat, amit én se kedvelek de ha egy csaj csak azért akar megvaltoztatni hogy te is olyan bzis legyél mint a többi hülyegyerek akkor hagyd ott a francba és keressen valaki mást. Előbb vagy utóbb találsz valakit de az is lehet hogy nem. Lehet hogy a beszéd stílusod vagy a viselkedésed miatt nem mernek közeledni vagy egyszerűen nem jössz be nekik. Menj fesztiválokra, szórakozóhelyekre, flörtölj és bulizz, ne keress csajokat mert általában nem jön be (ezt úgy értem hogy ha valamit -pl kulcsot- keresel, akkor általában nem találod meg csak akkor ha nem keresed). sok sikert, valami csak kisül ebből a helyzetből. :D
2018. jún. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%
Nyugodj meg, vagyunk még veled egykorúak, akik megvesznénk egy ilyen fiúért, de kb hiánycikk :D Kár hogy ilyen messze élsz tőlem, szimpatikusnak tűnsz.
2018. jún. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%

Tény hogy régebben több rocker volt, akinek hosszú volt a haja, de nem épp tornacsukás kockás inges :D

Ezt nem nevezném rock nak, tény hogy mára a rock is elkorcsult... Hát szar egy világ, törődj bele.

2018. jún. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%
Attól, hogy senkinek nem kellesz, nem a női ízlés az elkorcsosult egyszerűen csak te vagy ronda a többség szemében éa nem akarnak veled kezdeni. Az írásodból kiderül, hogy van némi fogalmad arról, hogy mi lehet a gond, ha akarsz csajt akkor azzal kéne valamit kezdeni. Ne mindig másban keresd a hibát.
2018. jún. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
54%
방탄소년단❤️
2018. jún. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!