Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan huszonéves nők, akik képesek őszintén szeretni, kötődni, és nincsenek bizalmi problémáik?

Figyelt kérdés
Kicsit unom már, hogy nem lehet egyről a kettőre jutni érzelmi téren egy nővel sem. A korábbi csalódásaikat beleviszik az új kapcsolataikba, ami miatt én szívok. Én, aki már meg szeretne állapodni, aki már az első randin, ha jól elvagyunk, és megvan a kémia, simán ki tudná mondani, hogy "szeretlek". Mert talán így lenne a normális. Viszont ők még hónapok elteltével sem bíznak meg senkiben, és a bizonyos szót sem mondják ki, mert "idő kell". Mégis mennyi? Szerelem vagy van az elejétől, vagy nincs, nem? Semmi kedvem olyanra várni, ami nem fog soha bekövetkezni. Érdekes módon 18-20 éves lányok simán szerelembe tudnak esni első látásra, de később ez a tulajdonság teljesen kiveszik belőlük. Miért?
2019. dec. 18. 07:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És én is nyeltem sok szart, csaltak meg, hagytak el. Akkor most én is álljak mindenhez pesszimistán, és vigyem ezeket a rossz élményeket bele minden kapcsolatomba?
2019. dec. 18. 07:25
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A 18-20 eves lanyok a szerelembe szerelmesek nem beled.
2019. dec. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még csak 22 vagyok és nincsenek korábbi csalódásaim, de én is krvára szoronganék, ha valaki az első randin, kvázi ismeretlenül szerelmes lenne belém. A tinik sem szerelmesek első látásra, de náluk még elnézi az ember, ha összekeverik a szerelmet a vonzalommal.
2019. dec. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad nekik olyat mondani hogy szeretlek mert rögtön elvágod magad náluk.
2019. dec. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát nem is mondom...
2019. dec. 18. 08:04
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

“Érdekes módon 18-20 éves lányok simán szerelembe tudnak esni elsō látásra, de késōbb ez a tulajdonság teljesen kiveszik belōlük...”


IstenemxD hol itt a probléma?:D:D Nem hinném, hogy az lenne a norma, hogy elsō látásra zùgjanak valakibe és ezt még igaz szerelemnek is nevezzék... Miért csodálkozol azon, hogy kiveszik belōlük, ha éppen az a helyzet, hogy ezek a 18-20 éves lányok egytōl-egyik mind pofára estek rég az ilyen szerelmi fellángolásaik után? Nem tudom hány éves vagy, de szerintem baromi komolytalan lehetsz, ha szerinted normának számít az ilyen 18 éves lánykák hozzáállása.


Van egy optimális idō, ami idō alatt el lehet dönteni valakirōl, hogy érdemes-e folytatni vele. Nem kell az örökkévalóságig váratni senkit, várni senkire, de ha pár hét, vagy 1-2 hónap leforgása alatt nem alakult ki a kötōdés, akkor azt nem érdemes tovább erōltetni.

2019. dec. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
28 vagyok, és eléggé szeretethiányos, ezért gyorsan tudok kötődni. De mindig pofára esek pár hónap után.
2019. dec. 18. 08:07
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Ha mindenben jobb vagy nála, kapcsolatok, magabiztosság, anyagiak, külsőben is, akkor oda lesz érted.
2019. dec. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Olyan nő nincs, aki képes őszintén szeretni. Mind csak akkor jönnek össze veled, ha valamilyen érdekük fűződik hozzá.
2019. dec. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#7 Akkor nem hinnèm, hogy épp rólad kellene példát venni...


Amúgy nem kellene ennyire végletekben gondolkodni... szerinted ha valaki nem szerelmes elsō látásra, akkor máris bizalmi problémái vannak.....

Egyáltalán nincs igazad abban, hogy “a szerelem vagy van az elejétōl vagy nincs”, ez nem így mūkōdik... de az is tény, hogy nem lehet sokáig váratni a másikat. Szerintem az ismerkedési fázisban pár hét/1 hó optimális, de vannak türelmesebb emberek is, akik ennél többet is képesek várni, azt nem tudom, hogy nekik mennyire éri meg:)

2019. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!