Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire vesznek komolyan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vesznek komolyan egy otthon élő, de dolgozó huszonéves srácot a vele egy idős, vagy kicsit fiatalabb lányok? 26/F

Figyelt kérdés
Mennyire kezdenének egy ilyen sráccal kapcsolatot?

2019. dec. 8. 10:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban :D! 23 éves vagyok és a szüleimmel élek. Az én barátnőm nagyjából emiatt szakított velem végül, szóval az én véleményem az, hogy elég komolytalannak veszik az embert, ha a mamahotelban tengeti a mindennapjait. De persze ha vannak egyéb skilljei az embernek pl: nagyon nagy kobra, baromi humoros, ilyesmik, akkor minden meg van bocsájtva.
2019. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

Én semennyire.


20/L

2019. dec. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán, mert van lakásom és úgyis az döntene a kapcsolatunkról, hogy összeköltözés után mennyire csinálna disznóólat a lakásomból.
2019. dec. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más lehetősége, mint otthon lakni, akkor semmi gondom nem lenne vele
2019. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint maga a tény nem zavarna, hogy otthon élsz, csak ne akarj hazavinni minden áron, mert elég sok idő nekem, mire hajlandó vagyok szülőkkel találkozni. Ha ezt képes vagy tolerálni, illetve idővel, ha úgy alakul külön költözni szülőktől, akkor ez nem akadály.
2019. dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Legalább emiatt sokat teszel félre, iiiigaaaaz? (Legalább azt a pénzt, amit amúgy albérletre költenél, de akár még többet is.)


Egyébként ha olyan 18-23 évesek közt keresgélsz, ők még ezt nem számítják bele annyira, mint az ennél idősebb nők.

2019. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én meg kollégiumban, aztán remélhetőleg saját lakásba költözök.

Ez önmagában nem zavarna túlzottan, amennyibben a szülők semmilyen módon nem zavarnának bele a kapcsolatunkba, valamint nem az a hosszútávú terv, hogy ott maradj.

21/L

2019. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Itthon jobban meg tudok élni, mint önállóan tudnék. Nem gondolom, hogy ebben a házban szeretnék örökre élni, ha lenne társam, akkor szívesen mennék vele máshová. Vidéki vagyok, nem éltem még máshol. Arra nem vágyom, hogy más pasikkal lakjak egy albérletben máshol, ahol talán van több, és jobb lehetőség is. De a párommal szívesen. Nem gondolom, hogy otthon élőként kevésbé tudnám a párom szeretni. Viszont, ami nálam szinte kizáró ok lenne, ha a párom nem szeretne a családommal találkozni, ne adj Isten rejtegetnem kell, vagy ő is rejteget engem.
2019. dec. 8. 11:00
 9/18 A kérdező kommentje:
Őszintén sajnos, amennyit keresek nem is lenne elég egy albérletre. Költök ugyan magamra belőle, de teszek is félre. Bár nehezen indult az életem a munka világában. Van megtakarításom, de én is tudom, hogy lehetne több is. Viszont még egy ugyanekkora fizetésből már meg lehetne ketten lenni egy lakásban és elindulni egy közös élet felé. Inkább én is egyetemistákat, az egyetemi éveik elején járókat keresnék. Fontos a pénz is, de annyira nem állok rosszul, hogy ne tudjak normális keretek között a kapcsolatunkra anyagilag áldozni. Persze nem Hawai nyaralás lenne, csak Balaton. De, akinek több kellene, azt meghagyom másnak. Kicsit lassabban haladok az élettel, mint mások. De most már úgy érzem, hogy beleférne egy kapcsolat is, sőt segítene a továbbfejlődésben.
2019. dec. 8. 11:05
 10/18 anonim ***** válasza:
Azok alapján amiket írsz, simán van esélyed a nők nagy részénél. Én lényegesen önálótlanabb vagyok, nincs munkám, komolytalan vagyok és így is van azért valamennyi esélyem, neked nincs okod az aggodalomra.
2019. dec. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!