Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 év körüli lányok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok! Nektek mennyire egyszerű barátot találni?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok, de szinte lehetetlen rendes lányt találni, én ezt tapasztalom.


Mik az elvárásaitok? Leginkább belső tulajdonságokra gondolok.


Köszi!


2019. dec. 18. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan fiút, aki nem jött be, nem volt az esetem, könnyű lett volna, mert próbálkoztak. Persze ez is úgy, hogy jártam bulizni meg ismerősök által megismertek, szóval nem pl. neten.

Már kezdtem feladni, hogy találjak olyat, aki megfelelő, sőt, nem is kerestem, csak így a jövőre nézve voltam úgy, hogy tuti nem lesz olyan, de még is. :)

2019. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, elvárások lemaradt. Nem volt konkrét, nem lehet szerintem erről listát állítani, fő, hogy legyen jófej személyszerint. :D
2019. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Én 24 vagyok, sokan próbálkoznak nálam, tényleg bármikor lehetne barátom, de valahogy annyira kevesen fognak meg.

És ezt mindenre értem, külső, kisugárzás, mosoly, hang, gesztusok, személyiség, hobbik, stílus, humor, stb. Egyikkel kapcsolatban sincsen elvarasom, egyedül annyi van csak, hogy kivaltson belőlem valamit a másik. És bár ritkán történik meg ilyen, de az viszont nagyon tartós.

2019. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Úgy sajnálom szegény lányokat :(( Tök nehéz lehet, hogy a jó pasik csak dugni akarnak, és az átlag Jóskák meg elárasztják őket a figyelmükkel.
2019. dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20 éves lány vagyok

Kapcsolatban élek ,de azóta is próbálkoztak/próbálkoznak férfiak

És nem is rosszak feltétlenül ,olyanok akikre azt mondanám hogy ha nem lenne párom akkor legalább egy randi simán beleférne ,ott meg eldőlne a többi

És mindezt úgy hogy nem vagyok 10/10es csaj ,és szerintem elég zárkózott is vagyok ,meg mivel van párom nem is keresem más férfiak társaságát .

Van aki szerint ilyen a kisugárzásom

2019. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmilyen Jóskák nem árasztanak el a figyelmükkel, mindig én zúgok bele a külsőre full átlagos haverjaimba, ők meg szexet sem akarnak tőlem, nemhogy kapcsolatot. Pedig szerintem én is úgy nézek ki, mint bármelyik másik csaj, nincs rajtam semmi kifejezetten taszító. Nyilván a személyiségemmel nem stimmel valami.

Az elvárásom kb. annyi lenne, hogy jókat tudjak beszélgetni az illetővel akár hétköznapi témákról, akár világnézeti kérdésekről, illetve legyen vevő néha egy kis lelkizésre.

2019. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!