Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Miért van az hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az hogy nem tudok találni egy normális, aranyos, egyszerű lányt Budapesten? 19/F

Figyelt kérdés
19 éves,normális,kedves,sokak szerint aranyos egyetemista-sportoló srác vagyok,és egyszerűen nem találok olyan lányt,aki ne lenne elszállva magától és ne a fő populáris trendeket követné.Nagyon vágyom egy ,egyszerű,normál értékrendekeket valló,,művészibb beállítottságú lányra.Hol vagytok?Létezik még ilyen?:(
2017. dec. 1. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Pesten esetleg nagyítóval, sok sikertelen kísérlettel. Sajnos ma már Pest egy ilyen város.
2017. dec. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Az a baj, hogy nehéz a te korosztályodban. Én 24 éves nő vagyok, ebben a korosztályban férfiből is ritka a normális.
2017. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Budapesten? Kemény fába vágtad a fejszéd.
2017. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz, én nem is keresek, mert ha találok is valakit, aki elsőre megmozdít bennem valamit az túl fiatal, túl idős vagy foglalt, leszbikus, nem tetszem neki, nem tetszik nekem, nincs meg a szimpátia részemről vagy részéről, eltérő jövőkép, eltérő életmód. Rengeteg tényező van amik a társkeresés pöcegödrébe sodorja az embereket. Inkább válaszom a saját életem, tanulok, fejlesztem magam, egészségesen élek és ha az élet is úgy akarja, talán egyszer szembe jön velem egy vágtató hercegnő! Görcsöljön a görcs emiatt egész életen át. :D
2017. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Először le akartalak cseszni hogy miért hisztizel, de ebben a pontban igazad van:


"ne lenne elszállva magától és ne a fő populáris trendeket követné."


Nagyon sok az úgynevezett "basic bitch" az egyetemista korosztályban, aki különlegesnek érzi magát, pedig ugyanazt csinálja mint a többiek. Számomra egyáltalán nem vonzó, sőt taszító az ilyesmi (amennyiben komoly kapcsolat a szándékom).

Aki nem érti hogy konkrétan milyen dolgokra gondolok, itt egy rövid összefoglaló: [link]

2017. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, ne aggódj, meg fogod tslálni. Nem csak ostoba beképzelt tyúkokból áll a világ. Ha nem ilyen vén szipirtyó lennék, felcsípnélek!
2017. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok az úgynevezett "basic bitch" az egyetemista korosztályban, aki különlegesnek érzi magát, pedig ugyanazt csinálja mint a többiek. Számomra egyáltalán nem vonzó, sőt taszító az ilyesmi (amennyiben komoly kapcsolat a szándékom).


jaj én is vágom az én ilyen lányoktól fosok, mindig fellöknek a k-rva táskájukkal, miközben menetelnek

átnéznek mindenkin de ők kedvesek ám

2017. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez a főváros, a daráló. Ez ilyen. Itt az emberek nem szólnak egymáshoz, és furcsán néznek rád, ha hozzájuk szólsz, akár csak azért, mert le szeretnél szállni a buszról. Itt a normálisak eltűnnek szinte, láthatatlanok, esetleg egy-egy kedves arccal és halvány mosollyal találkozni itt-ott, de az sem garancia semmire. A szociális élet zöme a belsős köröké (pl egyetemen belül, ahol szerveznek ilyesmit -nálunk annyira ezt sem), és a csőcseléké, akit a körúton látsz minden csütörtöktől vasárnapig részegen üvöltve. (Nem, nem a szórakozással van bajom, én is azok közé tartozom, aki néha eljár a barátaival sörözni és beszélgetni, hanem azokkal, akik nem egymással foglalkoznak, hanem azzal, hogy villogjanak és játsszák sz agyukat, legyen az bármelyik nem.) Akit itt könnyű észrevenni, az általában pont olyan, akit nem érdemes észrevenni. A normálisak pedig bezárkóznak és a belsős körökben mozignak, ott keresve párt főleg. 3 éves korom óta itt élek, de gyakran jártunk vidékre, tudom, milyenek itt az emberek. :) Nem, nem rosszak, csak vannak dolgok, amiket másképp kell kezelni náluk és amiket nem lehet tőlük várni, mert ők nem olyanok.

Mi is csak csocsó közben szólunk más baráti társaságokhoz, ott néha szoktak jó arc emberek összegyűlni, de amúgy nem jellemző. Én is egyetemen belül ismerkedtem eddig, meg a futópályán, máshova nincs kedvem, sem okom eljárni egyedül.🤔

2017. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) Tényleg nem egyszerű ebben a városban.A szűk körön belüli dologgal pedig egyetértek,mert nekem is onnan volt még barátnőm:)

Viszonylag egyszerű randizni,de tényleg olyan lányt találni,aki olvas,múzeumba mehet vele az ember és nem csak koncertekre...nyitott a világra és nem csak a bulikra meg a piálásra...stb Na ez egy nagyon nehéz dolog.Nem fogom feladni!:)

2017. dec. 3. 09:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem pont, hogy Pesten van a legtöbb lehetőséged ilyen lányt találni, ne hagyd, hogy más az ellenkezőjéről győzködjön. Szerinted Mucsaröcsögén ki jár múzeumba? A legjobb helyen vagy, mert nem csak a féktelen bulik, de a kultúra is a nagyvárosokban van.


Amúgy meg nyugodtan menj csak koncertekre meg egyéb populárisabb helyre, mert az úgynevezett rendes lányokat is elrángatják néha oda a barátnőik. :) Meg ha a lány egy kicsit visszafogottabb, akkor egyedül biztosan nem megy el múzeumba, úgyhogy ha a kérdésedre azt válaszolja, hogy nem szokott ilyen helyre menni az nem azt jelenti, hogy nem is szeretne. Sok szintje van egy embernek. :) Én már lassan hat éve élek Pesten, de egyedül csak bevásárolni megyek, barátommal viszont kiállításokra, tudományos előadásokra megyünk. Találd ki hol ismerkedtünk meg! Majálison egy sörsátornál. :D Mindkettőnket úgy rángattak le a barátaink, és a két csapatból néhányan ismerték egymást, így tudtunk találkozni.

2017. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!