Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik, ti álomvilágban éltek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti álomvilágban éltek?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasni itt, hogy sok pasinak nem kell "használt" nő.

Rendben.

De akkor hol és kit akarsz? Alsós iskolást? Vagy egy szigeten, direkt neked klónozott, dupla szűzhártyás, 100%-os pénzvisszafizetési garanciás szűk, szűz lányt?

Vagy hány pasi a megengedett? 1 - 3 - 22 - 48 - ...?

És mi van, ha csak 1 pasija volt élete 24 éve alatt, azzal viszont MINDET kipróbált? Az úgy jobb vagy rosszabb, mint akinek volt 9, de mind átverte őt?


És azok mit rinyálnak itt, akik leírják, hogy 49 éves szűzként feladták? Nekik már nem mindegy?



2019. dec. 19. 16:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
48 a számom. :D Mármint napi szinten 20x tuti látom. Most is nem véletlenül kattintottam ide.
2019. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
29%
Mi az, kislány, átment rajtad a fél város? :)
2019. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
ÉN még nem találkoztam ezzel, hogy "használt nő", de őszintén szólva, ha az egyéb kritériumaimnak megfelel a hölgy, akkor nem zavarna, hágy fiúval volt előtte. Viszont ha egy lány orrba-szájba szexel, és nem nézi hogy kivel, az hamar kiderül, és abból én se kérek, köszönöm. Mert az ilyen lány akkor se fog tudni leállni, ha kapcsolatban lesz, megcsalásra pedig én nem vágyok. 21/F, és jelenleg másfél éve párkapcsolatban.
2019. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
15%
A használt nőben van valami tiszteletteljes? Erre válaszolj mar.
2019. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

4.-nek.


De mit jelent a "HASZNÁLT NŐ"?

2019. dec. 19. 16:40
 6/42 anonim ***** válasza:
45%

Nekem nem kell használt nő, de cserébe én sem vagyok használt férfi. Igen, elég konzervatívnak számítok, de ez van.

Azt már csak elvárhatom amit én is tudok.

2019. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
9%

Nekem mindegy, na meg amúgy sincsenek illúzióim a nőkkel kapcsolatban. Én csak mosolyogni tudok, amikor a nők megpróbálják előadni a nemvagyokolyanmintatöbbinő-t, mert azt hiszik, majd ettől nagyobb tiszteletet érdemelnek ki, vagy mi.


Úgy sem vagyok hajlandó házasodni, kapcsolat sem nagyon érdekel, így aztán rohadtul nem érdekel mit művelt a hölgyemény előttem, amíg befogja a múltjáról a száját és kellőképpen füstöl az ágy.

2019. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
0%
#5 számomra a használt nő egyértelműen azt jelenti hogy behatolt már bele egy férfi. Nem #4 voltam.
2019. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
24%
Úgy vagyok, mint 6-os. Normális nőre vágyom, aki kibírja, hogy ne tegye szét a lábát.
2019. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
22%
Ez érdekes, elég sok kérdést tesznek itt fel, de nem igazán találkoztam még olyan kérdéssel, illetve sok olyan válasszal, hogy használt nő nem kéne...
2019. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!