Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kövér, duci nőket annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kövér, duci nőket annyira szeretik a férfiak, akkor csúnya pasiként miért mindig csak a kövér, duci nők jelölnek be Tinderen?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kövér nő ide ír, hogy mennyire jó pasijuk van, meg hogy mennyire akarják a férfiak ez nekem nagyon furcsa, mert nekem például a vékony nők az eseteim, de vaz arcom tényleg nagyon csúnya és érdekes mondom ennek ellenére csak a kövér nők jelölnek be Tinderen.

Ha olyan kelendőek lennének a duci, kövér nők, akkor szerintem nem jelölnének be engem Tinderen, hasonló módon mint a vékony nők, hanem jó pasikra mennének és azokkal mennének el.


2019. dec. 19. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondták már, hogy a szépség mindenkinél mást jelent? Te melyik barlangból szabadultál, hogy nem láttál még soha kövér nőt vékony pasival párkapcsolatban?

És attól, hogy neked nulla önbizalmad van, utálod magad, attól még más láthat téged szépnek, attól függetlenül, hogy te rondának hiszed magad.

2019. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán bejelöl valaki Tinderen, akkor jóképű vagy.
2019. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem a kövér nőket szeretik a pasik. És egész más ha egy nő kövér trampli, mint ha formásan telt töltött galamb.
2019. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Az egy városi legenda, hogy a kövér nőket "szeretik a férfiak". Az igaz, hogy vannak kövér nőkre "bukó" férfiak, de messze nincsenek annyian, mint amennyi kövér nő van; s a többi férfit általában kimondottan taszítja a kövérség. Így aztán nagyon sok kövér nő egyedül marad. Ezt igazolja, hogy ha belépsz egy társkeresőbe és végignézed a nőket, azt láthatod, hogy a kövér nők aránya feltűnően magas.
2019. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fura ízlésed lehet, ha szerinted minden vékony nő jól néz ki, csak mert vékony, s aki kövér az csak trampli lehet.


Érdekes láttam már baromi ronda vékony nőket ronda arccal és szép baba-arcú nőket, akik teltebbek, de már az arcuk alapján is gyönyörűnek tartom őket.


Elég egyoldalúan ítéled meg..meg úgy beszélsz, mintha ez a két szöges ellentétben-álló faj létezne a nők közt.. Pedig sokféle nő van, ducik közt is vannak szebbek meg rondák..

2019. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Engem taszítanak a kövér nők, viszont azt hallottam 2x jobbak az ágyba mert kevesebb lehetőségük van sexre, igy mindent beleadnak :D
2019. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#2 Szerintem ez attól is függ hol laktok. Nekem például vonattal 10 perc Pest. Nem vagyok jóképű, inkább csak jóindulattal átlagosnak mondható egy normálisan megfogalmazott leírással és mégis van pár matchem és értelmes beszélgetésem.
2019. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én az átlagos külsőmmel, valahogy vonzom a kövér nőket, de fordítva sajnos én nem vonzódom a teltebb idomokhoz.

Akinek én tetszem az nekem nem, aki pedig nekem tetszik annak én nem jövök be.

Nem könnyű megtalálni az arany közép utat.

2020. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!