Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok elég jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok elég jóképű, meg nagydumás, és vicces akkor esélytelen hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Mivel eléggé visszahúzódó vagyok így barátaim sincsenek. Tehát emiatt még nekezebb lányokkal ismerkednem.


Annyi rendes, szolid kinezetű lányt és fiút látok együtt. És olyan rossz hogy én nem tudok egy normális lányt sem találni akiben megbízhatok, és összeillünk.

Legutóbbi lánynál akinél talán lett volna esélyem, annak ellenére hogy ő nagyon szép volt. Szerintem azzal volt a baja hogy én nem beszélek sokat, meg nem vagyok tapasztalt. Meg nem is értem a mai napig hogy mit miért tett. Először úgy csinált mintha érdekeltem volna őt, aztán ahogy próbáltam volna vele beszélni hogy megismerjem akkor meg olyan távolságtartóan viselkedett. Nem értem hogy miért csinálta, vagy csak hülyített, mert neki ez jó érzés ha megtéveszt egy fiú?


2019. dec. 21. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha szarul nézel ki akkor baxhatod.
2019. dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Akkor legalább kommunikálni, meg udvarolni kéne megtanulod. Az a csaj meg szerintem simán kedves volt veled, de te többet láttál ebbe.
2019. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért szarul csak nem, inkább átlagosan, átlag feletti magassággal. Meg azért még is szóba állt a fent említett lány velem. Aki szép volt, sőt igazából ő adta meg a kezdő lépést. Mondjuk nem voltunk teljesen ismeretlenek, volt közös ismerősünk. De akkor is.
2019. dec. 21. 11:46
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Ha k..va sok pénzed van, akkor még van esélyed...
2019. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
változtatsz a rögzített szemléletmódodon, hiedelemrendszereden, és elkezdesz cselekedni végre.. akkor az esélyeid megvannak, és sokkal jobbak, mint ahogy ebben a pillanatban te hiszed!!
2019. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy, de itt inkább a tapasztalat hiánya látszik nagyon. (Amihez hozzájön a csendességed, szótlanságod, humortalanságod is.)


A nők nem olyanok, mint a férfiak. A nők szeretnek felnézni a párjukra és ha a jelöltön azt látják, hogy az sok mindenben "alattuk van", akkor képtelenek felnézni rá, nem tud kialakulni bennük a vonzalom.


Szóval az írásodon nagyon kijön a tapasztalatlanság, amit ahogy idősödsz (ha nem csinálsz ezután se semmit ezzel) akkor még inkább ki fog jönni egyre jobban, mert közben a nőkben egyrészt ösztönösen jobban megvannak ezek a viselkedési és kommunikációs skillek, másrészt ha egykorú férfiakat és nőket veszünk, a nők általában tapasztaltabbak már. A lemaradásodat sürgősen orvosolni kellene, például azzal hogy elkezdesz csajozni nagyobb mennyiségben, tapasztalatot gyűjtve a nőkről.


26/F

2019. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Viiszahúzódó szerintem =önbizalomhiány a 6os is leírta szépen a dolgokat. De 30 fölött nem működik a"majd ha idősebb leszel." Ott elvárás a ház autó jó fizetés.
2019. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem vagy esélytelen, de jóval nehezebb dolgod van így.
2019. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint tényleg esélytelen.
2019. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!