Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőkre mennyire jellemző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkre mennyire jellemző, hogyha már voltak egy adott magabiztosságú/vicces/jóképű/magas/izmos/gazdag/elegán s/farokméretű férfival, akkor abban a tulajdonságban onnantól kezdve az lesz a mérce számukra és nem szívesen adják lejjebb az elvárásukat?

Figyelt kérdés

Pl ha voltak már korábban egy nagyon vicces, nagyon magabiztos férfivel, akkor onnantól ha egy másik férfi később kevésbé az, akkor arra negatívumként tekintenek vagy úgy érzik ők megérdemlik a jobbat. Vagy ugyanez külső vonzóságnál is, vagy akár anyagiak tekintetében.


Vagy max úgy adják lejjebb, ha közben másban meg felül teljesít. Vagy még ha össze is jönnek egy olyanban kevesebbet tudó emberrel, akkor is sokszor eszükbe jut, hogy "Ebben volt nekem már jobb is."


2018. dec. 8. 22:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

Sult hus utan nem kell a szaraz kenyer.

Bar nem is ertenem, ha megtalalod pl almaid ferfijet, miert engedned el.

2018. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Az a baj, hogy a nőket meg a férfiakat is úgy látod, mint egy gép, tárgy vagy nem tudom, amiknek különböző tulajdonságaikhoz különböző értékek, változók, paraméterek tartoznak, adott x nő, ő volt 16.42 centis farkú jóskával 72% humorérzékkel, ezalatt nem indulnak be a hormonok innentől kezdve a limbikus rendszerében és nem alakul ki a szerelem.

Az érzelmek, szeretet nem így működik.

Neked minden barátnőd ugyan olyan szép puncijú, mellű volt? Nekem speciel volt egy szebb testű barátnőm az előzőnél, mégis fele annyira sem szerettem.

2018. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

#1 Mert mondjuk kiderül, hogy a sült hús után mindig hasmenése van.

Kérdező! Ha volt már egy C-s mellű barátnőd, akkor onnantól egy B-s mellűnek már nincs esélye?

2018. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Létezik nő, aki mércékkel méricskéli a pasikat? Mert nekem még sose jutott eszembe összehasonlítgatni őket. Ha valaki tetszik, akkor önmagáért tetszik, nem azért, mert "több haja van, mint a Jenőnek volt".
2018. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Az szokott lenni, hogy a nők egészen különleges férfiakat is megkaphatnak, ha könnyen adják a szexet (pl. buliban azonnal lefekszenek vele) és utána már nem nagyon képesek vonzodni a kaliberekkel bénább férfiakhoz, akiknél jobbat viszont nem tudnak megfogni, ha komoly kapcsolathoz keresnek párt.
2018. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
Ez így butaság. A nok nem foglalkoznak a farkakkal etc. Ami kell nekik az alfahim mert oda akarnak babazni. Ennyi
2018. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Általában nem jár az izmossággal minden egy csomagban, az már pozitivum ha inteligencia is társul hozzá, na de a többi is, kb a tökéletes pasit ìrtad le. Te hol élsz? :D:D
2018. dec. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Ezek közül egyik sem jelenti azt, hogy jó parner. Ilyen külső baromságokra nem adok. De ha már találtam egy férfit, aki őszintén szeret, megbecsül, figyel rám, akkor nem fogok leállni olyannal aki csak elvan mellettem. Az alap elvárásom a maximumhoz közelít. Nincs sem kedvem sem energiám semmirevaló kapcsolatokra.
2018. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Jó, akkor értsétek így: Belsőre egyforma (jó) a két ember hozzátok, pozitívak a tulajdonságai, de mégis az itt tárgyalt tulajdonságokban az egyik sokkal többet tud átlagban a másiknál.


2. Bakker, te ráadásul férfi vagy. Azért a nőkhöz szegeztem a kérdést, mert a férfiak és a nők nem egyformák.

Nem centikkel, hanem nagyságrendekkel értem a különbségeket. Pl faroknál (amit te hoztál fel) az előző 18 volt, a mostani 14. Az előző nettó 400-at keresett, a mostani 150-et.


3. Nem, de most a nőket kérdeztem.


6-7. Ezeket a tulajdonságokat külön-külön értettem. Azért van ott a perjel (/) köztük, ami azt jelenti, hogy vagy. Nem az, hogy az összesben jobb/rosszabb az egyik a másiknál.

2018. dec. 8. 23:01
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Nagy nagyságrendekkel sem logikus.

Aki egyszer 17 évesen kifogott egy 27 centist, akivel mondjuk 2 hónapig volt együtt, utána cölibátusba is vonulhat élete végéig? Mert kis esély lesz rá, hogy lesz még egy ilyen, valszeg 10 centikkel kisebb lesz a többségnek.

Vagy aki kifogott egy több százmilliós vagyonú vállalkozót, de amúgy nem egy topmodell cicababa, hanem egy átlag lány, akkor az szerinted évtizedekig görcsölni fog, hogy megint találjon egyet, és senkit sem fog szeretni?

2018. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!